Oyun Rehberler

Baldur’s Gate 3 – Knife of the Undermountain King Nasıl Elde Edilir?

The Knife of the Undermountain King, Baldur’s Gate 3 oyuncularının daha fazla kritik vuruşlar yapmasını sağlayacak kısa bir kılıçtır. Oyuncular bu büyülü kılıcı 2. Perde’deki bir satıcıdan satın alabilir ve bu da yolculuğun geri kalanını çok daha kolay hale getirecektir. Bonusları sayesinde bu silahı kullanan herkes çok daha ölümcül hale gelebilir.

Rogue’lar, Bard’lar ve Ranger’lar The Knife of the Undermountain King’den faydalanabilecek sınıflardır. Bu rehber, Baldur’s Gate 3 oynarken The Knife of the Undermountain King silahını nasıl elde edileceğine dair ayrıntılı bilgiler içerir.

Knife of the Undermountain King Nasıl Alınır?

Baldur’s Gate 3 Knife of the Undermountain King Nasıl Elde Edilir?
Knife of the Undermountain King Nasıl Alınır?

Oyuncular Knife of the Undermountain King’i Dağ Geçidi’ndeki Githyanki Creche konumundan satın alabilirler. Oyuncular istedikleri yere ulaştıklarında, A’jak’nir Jeera adında bir tüccar bulmaları gerekecek.

Creche Y’llek hızlı seyahat noktasının (X: 1382 Y:-815) birkaç adım kuzeyine yürüyün ve kapıdan girin, ardından satıcı oyuncularla buluşacaktır. A’jak’nir Jeera ile bir diyalog başlatın ve ondanKnife of the Undermountain King’i 1,392 altın karşılığında satın alın.

Knife of the Undermountain King’in İstatistikleri

Baldur’s Gate 3 - Knife of the Undermountain King Nasıl Elde Edilir?
Baldur’s Gate 3 Knife of the Undermountain King

Knife of the Undermountain, gizlenmiş hedeflere karşı yardımcı olur ve oyunculara saldırı zarlarında avantaj sağlar. Bu bıçak özellikle 2. Perdeye yeni geçen oyuncular için değerli olacaktır. Şimdi Baldur’s Gate 3 Knife of the Undermountain silahının istatistiklerine bir göz atalım:

 • Silah Türü: Kısa Kılıç
 • Hasar: 1D6 + 6 Delme
 • Gereksinimler: Savaş Silahı Uzmanlığı
 • Ağırlık: 0.9 kg
 • Değer: 1392
 • Nadirlik: Çok Nadir
 • Silah Büyüsü: +2
 • Bu Silahı Kullanabilen Yoldaşlar: Lae’zel, Minthara, Karlach, Minsc
 • Savaş Silahı Uzmanlığı Olan Sınıflar: Cleric, Fighter, Ranger, Paladin, Barbarian, Bard
 • Organ Rearranger: Kullanıcı 19 attığında Kritik Vuruş yapar. 2 veya daha az hasar verdiğinde, zarları tekrar atar ve en yüksek sonucu alır.
 • Shadow Blade: Oynayıcılar bu bıçağı kullanırken Hafif veya Aşırı Karartılmış hedeflere karşı Saldırı Atışlarında Avantaj kazanır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir