Aksiyon Haberler

Death Stranding Director’s Cut, 30 Mart 2022 de PC’ye 9,99 $ Geliyor

30 Mart’ ta ek paket olarak çıkacak Death Stranding Director’s Cut daha fazla hikaye içeriği ve gizli görevler; ek öğeler ve hatta bir yarış modu geliyor. Director’s Cut’ın PC sürümü, XeSS desteği, fotoğraf modu; ultra geniş monitör desteği ve daha yüksek kare hızı dahil olmak üzere; 2020 sürümünde bulunmayan bazı özellikleri içerecek.

Steam ve Epic Games Store için de duyurulmuş olan Death Stranding Director’s Cut, yapılan yeni açıklama ile 30 Mart 2022 tarihinde bu platformlarda yayınlanacak. Ana oyun Death Stranding sahip iseniz, Director’s Cut yükseltmesi için 9.99 dolar güncel kur ile 148 TL ödemeniz gerekecek. Eğer kütüphanenizde Death Stranding yoksa önce 27 dolar yani güncel kur ile 399 TL ödeyerek ana oyuna sahip olmanız gerekli.

0
0
0
0
0
38
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish