Aksiyon Haberler

Apex Legends’ın gelecek 9 Legend’ı ve yeni battle royale haritasının sızdırıldıgı söyleniyor!

Apex Legends leakerları, dokuz tane daha Efsane, henüz piyasaya sürülmemiş beş silah, Crypto ve Valkyrie için yeni yadigârlar ve “Divided Moon” adlı yepyeni bir harita da dahil olmak üzere, Respawn’ın battle royale oyunu olan Apex Legends için önümüzdeki 24 aylık içeriğini bulduklarını iddia ediyorlar.

Salı günü isimsiz bir hesap tarafından Reddit’te paylaşılan devasa sızıntı, birkaç oyun videosu, uzun metin dosyaları ve sızdırılan her karakter için yetenekler içeriyor.

Sızan Efsaneler arasında Calibre, Catalyst, Conduit, Jester, Phantom, Scryer, Uplink, Vantage ve Newcastle yer alıyor. Açıklanan dokuz Apex karakterinden yalnızca Newcastle’ın tamamen tasarlanmış bir modeli var ve bu da gelecek sezon piyasaya çıkacağını gösteriyor. Sızdırılan bu Efsanelerden en az üçü destek sınıfına girecek.

Uplink – Defensive
Vantage – Recon
Catalyst – Defensive
Phantom – Support
Caliber – Support
Jester – (Unknown)
Newcastle – Defensive
Scryer – Recon
Conduit – Support

Apex sızıntısında ayrıca beş silah vardı: Nemesis (enerji tüfeği), Scorpion (yay), Maelstrom (hafif LMG), Gemini (enerji SMG) ve Fanatic (enerji tabancası).

Apex Legends dosya dökümünde ayrıca, şu anda “Divided Moon” olarak adlandırılan, oyuna gelen potansiyel bir dördüncü battle royale haritasına dair birkaç referans yer alıyor. Sızdırılan harita görüntüsü, “Kuru Gulch”, “Boşluk Kasabası” ve “Alfa Üssü” dahil olmak üzere bir düzineden fazla POI gösteriyor.

Battle royale olmayan yeni bir oyun modu olan “Capture the Flag”den de bahsediliyor.

Son olarak, sızıntılar Valkyrie ve Crypto’nun ultra nadir Heirloom ögelerini alacak bir sonraki Apex karakterleri olacağını doğruluyor gibi görünüyor. Crypto’nun Heirloom’u yeşil bir vibro-bıçak gibi görünüyor ve Sezon 12’de gelmesi bekleniyor. Valkyrie ise bir sezon sonra gelecek ve elektrikli bir mızrak kullanıyor gibi görünüyor.

Respawn Entertainment ve Electronic Arts henüz sızıntılar hakkında yorum yapmadı.
Kaynak

0
0
0
0
0
10
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish