Haberler

Tenrai: Fracture etkinliği Halo Infinite’e geri dönüyor!

Geri ve her zamankinden daha iyi.

Tenrai: Fracture etkinliği, önümüzdeki hafta için bugün Halo Infinite’e geri döndü ve 343, etkinliğin Kasım ayının sonundaki ilk haftasına yönelik oyuncu geri bildirimlerine dayalı olarak birkaç olumlu değişiklik yaptı.

İlk olarak, etkinliğin tek bir haftasında oyuncuların ilerleyebileceği aşama sayısı sınırı yediden 10’a yükseltildi. Tüm ödüllerin kilidini açmak için oyuncuların yine de birkaç haftaya katılmaları gerekecek, ancak artık her hafta daha fazla başarı elde edebilecekler.

Oyuncuların artık meydan okuma rotasyonlarında en az bir aktif Etkinlik Mücadelesine sahip olmaları da sağlandı. Birinci hafta boyunca, oyuncular, etkinlik ilerlemesini ödüllendirmeyen görevleri tamamlamak zorunda kaldıkları veya yalnızca Etkinlik Mücadelelerini almak için Meydan Okuma Değiştirmeleri harcamak zorunda kaldıkları için hüsrana uğradılar. Etkinlik Mücadeleleri artık daha erken görünecek ve haftalık limitleri yediden 10’a yükseltildi.

Son olarak, etkinlik geçişinin ödülleri, daha fazla kozmetik öğe ve daha az Mücadele Takası ve DP Hibesi içerecek şekilde güncellendi. Başlangıçta, orijinal geçişteki 30 öğenin yarısından fazlası ya Meydan Okuma Takasları ve DP Hibeleriydi. Şimdi, 10. seviyeyi geçen tüm bu sarf malzemeleri, çoğu orijinal olarak mağazada satılacak olan içerik parçaları olan kozmetik ürünlerle değiştirildi.

Tenrai: Fracture etkinliği ve Tenrai: Fracture Fiesta çalma listesi şimdi Infinite’de 11 Ocak’a kadar yayında. Etkinliğin gelecek haftası 1 Şubat’ta planlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
19
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish