Haberler

Riot, League’in yeni Zaunite AD Carry şampiyonu Zeri’yi açıkladı!

Her kıvılcım bir fırsat getirir.

Yeni yıl daha yeni başlamış olabilir, ancak Riot Games, 2022’ye League of Legends hayranları için bir heyecan patlamasıyla başladı bile. Geliştiriciler, oyunun geniş kadrosuna katılacak bir sonraki şampiyonu resmen açıkladı: Zaun’un Kıvılcımı Zeri.

Zeri, resmi biyografisine göre kendini ve özel silahını elektrik büyüsüyle şarj eden “Zaun işçi sınıfından dikbaşlı, ruhlu genç bir kadın”. Güçleri aynı zamanda duygularını da yansıtıyor ve derinden şefkatli bir insan olarak “Zeri, ailesinin ve evinin sevgisini her kavgaya taşıyor.”

Zero’nun ayrıca bir AD taşıma şampiyonu olduğu ve Ekko’nun biyografisinde ilgili bir şampiyon olduğu doğrulandı. Bu ikisinin şu anda bölgenin bilgisinde nasıl kesişeceği bilinmiyor, ancak onun gelecekteki hikayelerde bazı görünümler ortaya çıkardığını görebiliriz.

Onun bilgisinde, büyü doğumdan beri Zeri’nin içinden geçiyordu ve onun elektriksel kişiliği ve güçleri hem insanları hem de elektrik kesintilerini etkiliyordu. Bazı insanlar onu severdi, ama diğerleri onu bir baş belası olarak gördü çünkü çok duygusallaşırsa oldukça kötü hasarlara neden olabilir. Ancak korkunç bir olay, dünyadaki yerini ve motivasyonunu bulmasına ve güçlerini kullanmasına yardımcı oldu.

Bir gün, kimya baronları tarafından finanse edilen kontrolsüz yeraltı kazıları, Zaun’da birçok binanın çökmesine ve sivillerin içeride hapsolmasına neden olan bir depreme neden oldu. Güçlerini mümkün olduğu kadar çok insanı kurtarmak için kullandı ama tek başına üstesinden gelmesi gereken çok fazla mücadele vardı. Sonuç olarak, başka bir “maden kazası” başka bir kasabayı yok etmeden önce kimya baronlarını durdurması gerektiğini biliyordu.

Bazı kimya-baron tedarik hatlarını yok etmeyi başarsa da, Zeri’nin tek başına yapabileceği çok şey vardı. Kimya baronları onunla savaştı, ama hayal kırıklığı ve başarısızlıklarında bile gümüş astarlar vardı. Evi onu kollarını açarak karşıladı, hepsi onlara çok acı veren insanlarla savaşmak için ayağa kalktı. Zeri’nin annesi, güçlerini mühimmat olarak kanalize eden bir tüfek bile yaptı. Ve şimdi ayakta duramayacak kadar zayıf olanlar için savaşıyor.

Zeri’nin Lig’deki çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Kaynak

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish