Haberler Mobil Oyunlar Strateji

Silco ve Alistar, Set 6.5’te TFT’ye geleceği doğrulandı

Riot Games, Set 6.5 Neon Nights’ın piyasaya sürülmesiyle 20’den fazla Teamfight Tactics şampiyonunu değiştirecek ve Arcane’den Silco ilk özel TFT şampiyonu olarak piyasaya sürülecek.

Şubat ayının ilk haftasında PBE sunucularına düşmesi ve 16 Şubat’ta resmi olarak başlaması planlanıyor. Riot bugün Silco ve Alistar’ın Little Legend Abyssia ile birlikte bir TFT geliştirici dropu aracılığıyla Set 6.5’te çıkış yapacaklarını doğruladı.

Silco ve Alistar ile TFT’ye resmi olarak katılan diğer şampiyonlardan bazıları Gnar, Lucian, Draven ve Sivir. İmparatorluk ve Akademi özellikleri değişiyor ve yeni bir Debonair özelliğine yer açılıyor. Orta Set için geçerli olacak ve TFT Yedinci Set’e de dahil edilmesi planlanıyor.

TFT Set 6,5-Set’in çıkışına kadar sürecek olan Lunar Golden Lantern etkinliği, oyunculara ücretsiz ve satın alınabilir kozmetik ürünler sunacak. Ay Efsanesi Festivali artık oyuncuların Taktikçiler ile etkileşime girerek, festival için fenerleri yakmalarına yardımcı olurken, görevleri tamamlayanlara kendi hediyelerini dağıtacakları yıllık bir etkinliktir.

Lunar Golden Lantern etkinliği Yama 12.2 ile başlıyor. Set Altı Orta Set için PBE 2 Şubat civarında başlayacak, TFT Neon Nights Set 6.5’in resmi lansmanı ise 16 Şubat’ta başlayacak.


Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR