Haberler

Yeni Need For Speed oyunu EA tarafından duyurulacak

Electronic Arts’ın bir sonraki Need for Speed oyununu yakında duyurmaya hazır olduğu bildiriliyor. EA’nın bu hafta popüler yarış oyunu serisinin bir sonraki oyununu açıklayacağı söylentisine yanıt olarak NFS’nin resmi twitter göz emojisini paylaştı. Böyle ifadeler normalde gerçek olabilecek bir şeyi teaserlamak için kullanılır.

Insider Gaming‘den Tom Henderson, 29 Eylül’de, Need for Speed Unbound olarak adlandırılacağı söylenen bir sonraki NFS oyunu için bir açıklamanın önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşeceğini bildirmişti.

Raporda, oyunun 90 saniyelik bir fragmanla açıklanacağı ve oyunun çıkış tarihinin 2 Aralık 2022 olarak belirlendiği belirtildi. Rapçi A$AP Rocky’nin müziğinin duyurulmamış oyunun müziklerinde yer alacağı bildiriliyor. Insider Gaming raporu, Need for Speed ​​Unbound’un çok oyunculuya odaklanacağını ve oyuncuların yarışlarda rekabet etmek için senkronize edebilecekleri “toplantılar (meetups)” adı verilen bir özellik içereceğini söyledi.

Raporda, Need for Speed ​​Unbound’un konsol sürümü için PS5 ve Xbox Series X|S’e özel olacağı ayrıca oyunun PC’ye de geleceği belirtildi.

Need for Speed

Burnout geliştiricisi Criterion’ın bir sonraki Need for Speed’i geliştirdiği söyleniyor. Eylül ayında ortaya çıkan sızdırılmış oyun görüntüleri, bir arabanın çarpmadan önce dairesel bir engelden atlamaya çalıştığını gösteren oyunun devam eden bir versiyonunu gösteriyor gibi görünüyordu. Sızan klip ayrıca, oyunun anime öğeleriyle karıştırılmış fotogerçekçi grafiklere sahip olacağına dair raporlarla eşleşen bazı arcade tarzı animasyon öğeleri de gösteriyor.

Serideki son oyun, Nintendo Switch, PC, PS4 ve Xbox One için 2020’de NFS Hot Pursuit’in yeniden düzenlenmiş haliydi.

İlginizi Çekebilir: Yeni NFS oyunu Aralık ayına ertelendi!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR