Haberler

PlayStation VR 2 Ön Siparişleri: Bildirimler İçin Hemen Kaydolabilirsiniz

PlayStation VR 2’nin ne zaman piyasaya çıkacağı belli olmasa da PSVR 2 ön siparişlerinin hızla tükeneceği kesin. Sony henüz ön siparişleri resmi olarak açmadı, ancak istekli müşteriler haber ve duyurularından doğrudan haberdar olmak için kaydolabilirler. PSVR 2 yeni bir ürün olacağı için, gelir gelmez haberdar olmak, ön siparişte yer almanın anahtarı olabilir. Ayrıca, VR başlığı için gelecek oyunlara bir göz atmak için 3 Haziran’da gerçekleşecek olan State of Play yayınını kaçırmayın.

PlayStation VR 2 Ön Siparişleri

PS5, piyasaya sürüldükten birkaç yıl sonra bile hala envanter sorunları yaşamaya devam ediyor, bu nedenle aynı şeyin PSVR 2’de de olacağını varsayabiliriz. Sony’den Vr2’nin kullanılabilirliği hakkında bildirim almak için resmi PSVR 2 web sitesine gitmeniz gerekecek. Websitesinde oturum açın, ardından e-posta uyarıları alma seçeneğini bulmak için sayfanın en altına gidin.

PSVR 2’nin ne zaman çıkacağını bilmesek de teknik özellikleri hakkında epey bilgimiz var. 2021’de açıklandığından beri şunları öğrendik:

  • Göz takip kameraları görüş hattınızı takip edecek
  • Dört entegre kamera, vücut pozisyonunuzu ve DualSense kontrol cihazını gerçek zamanlı olarak takip edecek
  • OLED HDR ekranlar ve 120 Hz yenileme hızları ile birlikte göz başına 2000 x 2040 çözünürlük sağlayacak
  • PSVR2, 110 derecelik bir görüş alanına sahip olacak.
  • Tek bir USB-C kablosuyla PS5’inize bağlabilecek
  • PSVR2 uyarlanabilir tetikleyiciler ve dokunsal geri bildirim ile şık yeni bir tasarım ve yeni Sense denetleyicileri sunacakKaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR