Haberler Strateji

Mount and Blade için Game of Thrones modu

Mount and Blade 2 için büyük Game of Thrones modu erken erişim sürümünde geliyor. Realm of Thrones, TaleWorlds’ün parlak devam oyununda Westeros’u fethetmenizi sağlar.

Game of Thrones ve Mount and Blade , bir Stark ve zamansız bir ölüm gibi bir araya geliyor. George RR Martin’in korkunç fantezi destanını Mount and Blade: Warband’a getiren A World of Ice and Fire’a zaten sahiptik. Bazı hırslı mod yapımcılarının, TaleWorlds’ün ortaçağ yaşam simülasyonunun devamı olan Westeros’un hain topraklarını getirmeye çalışması kaçınılmazdı.

Ancak bu kaçınılmazlık, Realm of Thrones’u bir proje olarak daha az etkileyici kılmaz. Dün Erken Erişim’e sunulan toplam dönüşüm, Bannerlord’un Thrones temalı titiz bir revizyonunu sunuyor. Mod, özellikle Beş Kralın Savaşı sırasında Bannerlord’u A Song of Ice and Fire evrenine aktarır. Başka bir deyişle, hikayede tüm büyük grupların rol aldığı nokta.

Başlıca özellikler arasında Westeros’un tamamını ve Essos’un “büyük bir bölümünü” ekleyen devasa bir ana harita – Game of Thrones’un Daenerys Targaryen tarafından “kurtarılmış” doğu kıtası yer alıyor. Yeni harita 17 yeni kasaba ve 80 köy, Kings’ Landing ve Winterfell gibi önemli yerler ve Game of Thrones’un Demir Taht yarışındaki ana rakiplerin çoğunu kapsayan 18 yeni krallığı içeriyor. Mod, duvarın ötesinde dolaşan “Yüzlerce Wight” ile uzak kuzeyde bir yaşam simülasyonu bile içeriyor.

Ancak Realm of Thrones hakkında gerçekten etkileyici olan şey, elden geçirmeye eklenen detay seviyesidir. Bireysel evler için benzersiz birlik türleri ve Dothraki, Thenns ve Night’s Watch gibi belirli gruplar için “yüzlerce” özel zırh seti vardır. Jon Snow ve Night’s Watch’ın başlık resminde de görebileceğiniz gibi, onlar da harika eğlenceler. Şu tüylü çocuklara bak!

Realm of Thrones özelliklerinin tam listesine buradan göz atabilir veya aynı sayfadaki mevcut yapıyı indirip kendiniz inceleyebilirsiniz. Açıkçası, çalıştırmak için Mount and Blade II’nin bir kopyasına ihtiyacınız olacak. Modun yaratıcısı Carolina Warlord ayrıca katılabileceğiniz bir Discord kanalına ve modun devam eden gelişimini desteklemek için  bir Patreon’a sahiptir .

Henüz nihai bir sürüm için belirlenmiş bir tarih yok, Realm of Thrones’un ModDB sayfasında bunun “hala devam eden bir çalışma olduğunu ve bir süre daha olacağını” belirtti.

Kaynak

0
0
0
0
0
30
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish