Haberler

Warner Bros. ve Nvidia’nın PC eşantiyonu, masanızı Matrix Resurrections’a çevirmeyi planlıyor!

“Operatörünüz olacağım.”

Warner Bros, Nvidia’nın 30 serisi GPU’ları ile en ince ayrıntısına kadar belirlenmiş üç özel Matrix Resurrections temalı oyun bilgisayarını oluşturmak ve hediye etmek için Nvidia ile ortaklık kurdu.

Çekilişteki her bir PC, bir diğerinden önemli ölçüde farklı bir forma sahiptir. Üç model, kasa üreticilerinin adını alır ve Matrix evreninden ödünç alır. Birincisi, doğrudan filmden alınmış özel olarak oluşturulmuş bir operatör terminaline sahip Dijital Fırtına Yedekleme Operatörü. Bir sonraki, adını ilk Matrix üçlemesinden Morpheus ve mürettebatın gemisinden alan NZXT Nebuchadnezzar. Son olarak, The Breacher’ın bölümlere ayrılmış yapısı, bir Sentinel sinyalini taklit etmek için tasarlanmış bir arayüzden sonra modellenmiştir. Her özel bilgisayar farklı bir sanatçı tarafından tasarlanmıştır.

Stefan Ulrich’in Dijital Fırtına Yedekleme Operatörü ile yükleme, çekiliş kazananlarına iyileştirme için çok az yer bırakan modern bir yapı kazandırıyor. Nvidia ve Warner Bros, bu bilgisayara RTX 3080 Ti, AMD Ryzen 5950X, Asus ROG Maximus Crosshair VIII Formula anakart, 32GB DDR5 HyperX Fury RGB RAM, 1 TB m.2 ve depolama için 4 TB HDD ile dolu bir Digital Storm Aventum X kasası verdi. , 1200W 80 Plus Altın PSU ve HydroLux PRO Özel Sıvı Soğutma kiti. Bu, en zorlu oyunları tamamen çalıştırabilen güçlü bir teçhizattır.

Nvidia, Dave Cathey’in tüplü NZXT Nebuchadnezzar’ı için AMD tabanlı başka bir ağır yapı çalıştırdı. NZXT i710 kasası bir RTX 3080 Ti, bir AMD 5800X CPU, bir NZXT N7 B550 anakart, 32GB DDR4 TEAM T-Force RAM, tek bir WD 1TB m.2 sürücü, NZXT’s C850 PSU, bir NZXT Z73 Kraken AIO ve bir birkaç NZXT AER LED fanı. Digital Storm Backup Operator’a kıyasla bir miktar depolama alanı eksik olsa da, NZXT Nebuchadnezzar sarkık değil.

Hediye koleksiyonunu tamamlayan Staszek “Tips” Wiertelak’ın The Breacher’ı. Bu yapıda bir RTX 3090, bir AMD Ryzen 9 3950X, MSI X370 Carbon anakart, 32GB Corsair Vengeance RGB RAM, 2TB m.2 depolama sürücüsü ve 1200W Cooler Master PSU bulunuyor. Nvidia, PC kasasının modüler olduğunu ve tamamen etkileşimli sistemden çıkarılabileceğini iddia ediyor.

Üç Matrix temalı bilgisayardan birini almanın yanı sıra, kazananlar birkaç özel GPU arka plakasından birini güvenceye alma şansına sahip olacaklar. Tasarımlar arasında Matrix’in dijital yağmuru, beyaz tavşanı ve déjà vu kedisi bulunur.

Oyun bilgisayarı çekilişi, Matrix Resurrections’ın 22 Aralık’taki HBO Max’teki sinema ve yayınının hemen öncesinde geliyor. Hayranlar, 12 – 22 Aralık tarihleri arasında çekilişe katılabilir. Tüm talimatlar Nvidia’nın resmi çekiliş sayfasında bulunabilir.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir