Haberler MOBA

Riot Games, Edward Gaming’in Championship kostümlerinin yapım aşamasını paylaştı

Riot Games, resmi YouTube kanalında EDG 2022 Dünya Şampiyonası takım kostümlerinin perde arkası gelişimini gösteren bir video paylaştı. Dokuz dakikalık video, ilk konseptlerinden oyuncuların League of Legends istemcisinde gördükleri son hale kadar kostümlerin yapım aşamasını anlatıyor.

EDG’nin geçen yılki Worlds 21 zaferi, onlara turnuvada oynadıkları şampiyonlara özel birer kostüm seçme şansı verdi. Takım Aphelios, Graves, Viego, Yuumi ve Zoe’yi seçti.

Video, takım oyuncularının kostüm konseptleri için fikirlerini paylaşmasıyla başlıyor. Oyuncuların her biri kostümlerinde görmek istedikleri öğeleri; şövalyeler, zırh, ejderha, karanlık vb kavramları açıklıyor. İki Sanat Yönetmeni, Brian Vinton ve Ryan Ribot, daha sonra konseptleri etkileyen temalar hakkında konuşuyorlar ve aşağıda kontrol edebileceğiniz ilk kostüm konseptlerini sergiliyorlar.

Videoda Ek olarak EDG oyuncuları, hangi şampiyonları neden seçtiklerini açıklıyor. Ayrıca Riot ekibi oyunun dengesini bulmak için bazı şeyleri nasıl değiştirmek zorunda kaldıklarını yorumlarken, şampiyon üsse dönüş animasyonlarıyla iletmek istedikleri duyguyu da açıklıyorlar.

Yapımcıların skinleri kullanan oyunculara aktarmak istedikleri ses efektleri ve duyumların üretimi ile ilgili daha birçok detay videoda mevcut. Ses Lideri Lawrance Tay, “Umarım bu kostümler oyuncuları bizim bu kostümleri yaptığımız kadar onları da memnun eder.EDG oyuncularını ve onların muhteşem tarihi zafer anını onurlandırmasını dilerim.”

Tüm kostüm seti, LoL istemcisinin mağaza bölümünden satın alınabilir ve oyuncular altı simge, beş kostüm, beş renk ve beş şampiyon içeren EDG imzalı baskıyı 12900 RP karşılığında alabilirler. Oyuncular ayrıca her biri 2530 RP karşılığında yalnızca favori şampiyonlarının paketlerini ayrı ayrı seçme seçeneğine de sahipler. Oyuncular, 1350 RP karşılığında imza simgeleri ve renkleri olmadan yalnızca şampiyonun kostümlerini satın alabilirler.Kaynak

2
0
0
0
0
0
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X