Haberler

PUBG Mobile Livik Community Cup 2022, 50.000 $ ödül havuzuyla tanıtıldı

Livik haritasının PUBG Mobile ‘da yayınlanmasıyla birlikte Tencent ve Aftershock Media Group, dün gece yapılan duyuruya göre 2022 Livik Community Cup’ı 50.000 $’lık bir ödül havuzuyla getiriyor.

Turnuva Kuzey, Güney ve Orta Amerika ile Okyanusya’dan tüm oyunculara açık olacak. Oyuncular bunun için AMG web sitesi üzerinden kayıt olabilirler. Dört gün sürecek etkinlik 18-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve finaller 23 Mayıs’ta yapılacak. İlk gün hariç diğer üç gün 19.00 CT’den itibaren PUBG Mobile YouTube ve Facebook kanallarında canlı yayınlanacak.

Livik Community Cup için tam program aşağıdaki gibidir.

Finallere, popüler yayıncı ve 100 Thieves’in ortak sahibi Richard “HotJukes” Castillon ev sahipliği yapacak. En iyi NA tabanlı yayıncılar ayrıca Topluluk Kupası’nın sonraki aşamalarında da yarışacaklar.

Livik haritası 13 Mayıs’ta Yama 2.0 ile PUBG Mobile’da yayınlandı. Haritanın bu versiyonu, yeni kentsel alanlara, yapılara ve grafiklere yapılan yükseltmelerle çeşitli farklılıklar içeriyordu. Oyuna yeni bir araç ve birkaç yeni silah da eklendi. Yama ayrıca, oyuncuların bölgeye hızlı bir şekilde dönmek için bir kurtarma planı uygulamasına izin veren acil durum alma özelliğini oyuna getirdi.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR