Haberler

Free Fire, Netflix’in La Casa De Papel’i ile başka bir işbirliğine daha gidiyor

Free Fire, hit Netflix dizisi Money Heist (La Casa De Papel olarak da bilinir) ile yeni bir işbirliğine gidiyor.

İspanyol suç aksiyonu televizyon dizisi oyunla ilk kez Eylül 2020’de işbirliği yaptı. Bir yıldan fazla bir süre sonra oyun içi bir etkinlik olan Final Episode: Raid and Run ile Free Fire’a geri dönüyor.

La Casa De Papel’in üç final bölümünden oluşan beşinci sezonu ikinci bölümü 3 Aralık’ta Netflix’te olacak. Bununla aynı gün Final Episode: Raid and Run etkinliği Free Fire’da aynı gün yayınlanacak ve 14 Aralık’a kadar devam edecek.

Bu bağlantının bir parçası olarak, battle royale oyununa birçok yeni özellik eklenecek. Buna bir mod, oyun içi görünüm, yeni arayüz, Free Fire x Money Heist işbirliği öğeleri ve daha fazlası dahil olacak.

İşbirliğinin en heyecan verici özelliği, dizinin ana karakterlerinden biri olan Profesör’ü içeren yeni bir moddur. Oyuncular, Bermuda haritasındaki görevleri tamamlamak için onunla takım kurabilecekler. Bu, altının yerini belirlemeyi ve bir Free Fire squadını kurtarmayı içerecek.

Garena, işbirliğiyle ilgili daha fazla ayrıntının önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyledi.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir