Haberler

Elektrikli süpürge şirketi Dyson, havayı temizleyen kulaklıklar üretiyor!

Kir arayan lazerlere sahip elektrikli süpürge üreticileri Dyson, görünüşe göre bir 1 Nisan şakası olmayan bir dizi havayı temizleyen kulaklık üretti. Dyson Zone ürün sayfasına göre, cihazın ağız vizörü “yüzünüze dokunmadan burnunuza ve ağzınıza sürekli bir saf hava akışı” yönlendiriyor.

Kulaklıkların kendileriyle ilgili herhangi bir bilgimiz yok; Tek bildiğimiz, Bluetooth ve gürültü önleyici oldukları. Stuff’taki ekip, maskeyi takıp kulaklıkları dinleyebildi ve hava temizleme motorlarının uğultularını, gürültü engelleme etkinken bile kulak kapaklarında duymanın mümkün olduğunu söyledi, bu da kulaklığı takmanın bariz bir dezavantajı gibi görünüyor.

Dyson, maskesinin ciğerlerinize temiz hava sağlamak için ne kadar harika olduğu hakkında çok şey söyledi, ancak EPA’ya göre hava temizleyicilerinin “insanları Covid-19’dan korumak için yeterli olmadığını” söyledi. Filtreleme yalnızca tek yönlüdür ve Dyson’a göre şehir dumanları üzerinde etkilidir.

Bir virüsün dolaşımını sınırlamaya çalıştığımız bir zamanda insanların yüzlerine hava üflemenin harika bir fikir olup olmadığını merak konusu. Tanıtım çekimlerinden birinde, maske bir trende takılıyor ve burnu açıkta bırakıyor.

Dyson, maske üzerindeki çalışmaların pandemi öncesi başladığını ve bir şekilde Dyson Zone’a uyacak bir aerosol filtreli maske üzerinde çalıştığını söylüyor.

Dyson Zone hava temizleyici kulaklıklar bu yılın sonlarında Dyson.com’da çevrimiçi olarak satışa sunulacak. Henüz fiyat listelenmemiş.

Hayatımda gördüğüm en garip ürünlerden biri olabilir. Oyun contentimizle alakalı olmasa da bu garip haberi ziyaretçilerimizle paylaşmak istedim.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR