Haberler Oyun

Farcry 6 Artık Güncellenme Almayacak!

Farcry 6 Artık Güncellenme Almayacak! Ubisoft, Far Cry 6’nın artık güncelleme almayacağını doğruladı. Oyunun çevirimiçi hizmetleri devam ediyor.

Ubisoft, Far Cry 6’nın artık güncelleme almayacağını açıkladı.

Resmi Far Cry Twitter hesabından atılan bir tweet’te oyunun çevrimiçi hizmetlerinin devam edeceği, ancak başka yama yayınlanmayacağı belirtildi.

Açıklamada “Mücadeleye katılan milyonlarca oyuncuya teşekkürler” denildi. “Maceralarınız Yara’da çevrimiçi hizmetler kesintiye uğramadan devam edebilir. Ancak geliştirici ekip artık Far Cry 6 için güncelleme yapmayacak.

“Tutkunuzu, yaratıcılığınızı ve Chorizo sevginizi takdir ediyoruz, Anton bile gurur duyuyor.”

Bu yılın başlarında basında çıkan haberlerde Ubisoft’un şu anda Far Cry 7 ve bağımsız bir Far Cry çok oyunculu oyunu geliştirdiği iddia edilmişti.

Far Cry 7’nin serinin son oyunlarında kullanılan Dunia motoru yerine Ubisoft’un Snowdrop motoruyla yapıldığı iddia ediliyor. Çok oyunculu oyunun şu anda Alaska’nın vahşi doğasında geçen çıkarma tabanlı bir nişancı oyunu olduğu iddia ediliyor.

Her iki oyunun da geçici olarak 2025 sonbaharında piyasaya sürülmesinin planlandığı söyleniyor.

Farcry 6 Artık Güncellenme Almayacak!

Ubisoft ayrıca serinin geleceğine hazırlanmak için Far Cry markasıyla ilgili çok sayıda atama ve terfi gerçekleştiriyor.

Ağustos ayında Ubisoft Montreal’in deneyimli ismi Sandra Warren, Far Cry markasının başkan yardımcılığına ve baş yapımcılığına terfi etti.

Warren Ubisoft’a 2006 yılında katıldı ve 2016’daki Primal’dan bu yana Far Cry serisinde yer alıyor. Son olarak Far Cry 6’nın marka yapımcılığını üstlendi.

Aynı ayın başlarında Ubisoft Far Cry 5 yazarı Drew Holmes’u da Far Cry IP direktörlüğüne terfi ettirdi. VGC, Warren’ın prodüksiyon açısından ikilinin en kıdemli rolüne sahip olacağını, Holmes’un ise serinin yaratıcı yol haritasını denetleyeceğini anlıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir