Uncategorized

Fortnite Sezon 8: Cubed – Fortnite Sezon 8’deki Yenilikler!

Fortnite Sezon 8 silahları, savaş geçişi, harita değişiklikleri ve daha fazlası.

Fortnite Sezon 8 geldi ve resmi olarak Fortnite Season 8: Cubed olarak adlandırılan sezon, işleri uzaylı istilacılardan daha da tuhaf hale getiriyor. Bir Kevin çok fazlaysa, henüz bir şey görmedin.

Her zaman olduğu gibi, yeni bir Fortnite sezonu, Fortnite Sezon 8 savaş geçişinde neler olduğu, hangi silahların mahzende ve mahzenden kaldırıldığı, yeni haritanın nasıl göründüğü gibi öğrenilecek bir sürü yeni şey anlamına geliyor. Elbette, büyük değişiklikler bekleyebilirsiniz. Her sezon ayrıca kendi benzersiz mekaniğini de ekler. Fortnite Season 8: Cubed’e diğer loop’lara göre bir avantajla atlayabilmeniz için tüm bunları burada sizin için parçalayacağız.

Fortnite Sezon 8’deki Yenilikler?

undefined

Sky Fire Harekatı’nın ardından Ana Geminin adaya çarpmasıyla ada bir kez daha ciddi değişikliklere uğradı. Adanın her yerinde Kevin benzeri küpler görülebilir ve bazı yerlerde oyuncular Yan Anomaliler bulabilir. Bunlar, hayatta kalabilirseniz benzersiz silahlar gibi özel ganimetler sunan The Sideways adlı canavar istilasına uğramış alternatif bir boyuta açılan portallardır.

Diğer taraftan, Sideways Zones, Sideways’in adanın dünyasına girdiği yerde, bir geçiş etkisi yaşayan ilgi çekici yerlerdir. Bu Yan Alanlar, Sezon 7’de işgal edilen yerlerde gördüğümüz gibi, maçtan maça hareket edecek.

Oyuncular bu esrarengiz küplere karşı savaşta yer alacak ve tüm sezon boyunca yeni savunmalar inşa etmek, silahları mahzenden çıkarmak ve adayı yeniden şekillendirmek için altın külçelerine katkıda bulunabilecekler. Ayrıca, daha büyük takımlarda oynamak için daha büyük ödüller sunan yeni Parti Görevlerini üstlenebilirler. Sezon 7, topluluğun uzaylılar ve IO arasındaki bağlılığını bölerken, Sezon 8, varoluşsal bir tehdit karşısında bir araya gelen döngülerle ilgilidir: küpler.

Fortnite Sezon 8 Battle Pass’ta neler var?

Yeni bir Fortnite sezonu, yeni savaş geçişi karakterleri anlamına gelir. Alışılageldiği gibi, Fortnite Sezon 8, savaş geçişinde 100 aşama boyunca ilerlerken kendi kozmetikleriyle kilidini açmak ve stilize etmek için sekiz karakter daha içeriyor – birkaç hafta içinde duymamız gereken beklenen bonus aydınlanmış görünümlerden bahsetmiyorum bile.- Fortnite Sezon 8 savaş bileti genel bakışımızda tüm yeni kahramanların tam tanıtımını bulabilirsiniz. Ek olarak, Marvel’s Carnage, Sezon 8 tier 100 karakteri ve 28 Ekim’de gelecek olan gizemli sekizinci karakter bulacaksınız.

Fortnite Sezon 8 Harita Değişiklikleri

Yeni sezonda Apollo adası, bir zamanlar uzaylı Ana Gemiye güç veren duyarlı küpler tarafından ele geçirilmiştir. Ana gemi adaya çarptığından, bu küpler her yere dağıldı ve canavarlarla dolu paralel bir boyut olan The Sideways’e yarıklar açtı. Fortnite Sezon 8 harita değişikliklerine genel bakışımızda Yan Alanlar, Yan Anomaliler, Taret İstasyonları ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladık.

Fortnite Sezon 8 NPC Konumları

İlk olarak Sezon 5’te tanıtılan NPC’ler, art arda dördüncü sezon için tekrar geri döndü ve bu noktada kalıcı bir fikstür olabilir. Ada zaten birkaç NPC’ye ev sahipliği yapıyor ve her zaman olduğu gibi sezon devam ederken daha fazlasının görünmesini bekleyebiliriz. Bu sezon yeni olan Parti Görevleri, tüm ekibinizi ödüllendirecek NPC’lerden alınabilecek zorluklar. Mevcut tüm Fortnite Sezon 8 NPC’lerini aktif olarak buluyoruz ve kısa süre içinde paylaşmak için eksiksiz bir rehberimiz olacak.

Fortnite Sezon 8 Renkli Şişeler

Geçen sezon her hafta Alien Artifacts’ı özenle takip ettiyseniz, Color Bottles’tan keyif alacaksınız. Bu sezonun battle pass’ı Toona Fish adında başka bir özelleştirilebilir karakter içeriyor ve onun özelleştirme seçeneklerinin kilidini açmak için her hafta belirli yerlerde güvenilir bir şekilde ortaya çıkacak Renkli Şişeler toplamanız gerekecek. Başlamanıza yardımcı olmak için çok yakında ilk Renkli Şişeler kılavuzuna sahip olacağız. Toona’nın tüm şık tekliflerinden haberdar olabilmeniz için her hafta size daha fazla Renkli Şişe konumu getireceğiz.

Fortnite Sezon 8 Silahları – Kasalı, Kasasız ve Yeni

Fortnite Sezon 8’de oyuncular daha önce hiç görülmemiş silahları The Sideways’den alıp adaya geri getirecekler. Bunları Küp Canavar Parçalarını kullanarak yükseltebilir veya Somun ve Cıvata kullanarak tonozlu silahlarla değiştirebilirsiniz.

Fortnite Sezon 8 Ne Zaman Bitiyor?

Elbette bu sezon daha yeni başladı ama ne kadar süreceğini bilmek güzel. Oyun içi battle pass menüsüne göre, bu sezonun battle pass’ı 5 Aralık’a kadar devam edecek. Bu da 9. Sezonun 6 Aralık 2021 Pazartesi günü başlayacağı anlamına geliyor. Her zaman olduğu gibi, bu değişebilir, ancak aksini duyana kadar , Sezon 9’un tatil sezonunun hemen öncesinde başlayacağını güvenilir bir şekilde varsayabiliriz.

Savaşın parçaladığı haritanın gösterdiği gibi, Fortnite’ın aksiyon dolu yeni bir sezonu daha olacak. Apollo’yu küplerden korumak için tüm Fortnite topluluğuyla güçlerimizi birleştirirken size yeni sezonun günlük haberlerini sunacağız.

Kaynak

9
36
5
2
11
2
2
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X