Oyun Rehberler

God Of War Ragnarok: Dilek Kuyusu Nasıl Açılır?

Dilek Kuyusu, oyuncuların God of War Ragnarok’ta kilidini açması gereken oldukça önemli bir gizli öğedir.

God of War Ragnarok’ta oyuncuları benzersiz Kaynaklar ve nadir Üretim Bileşenleri ile ödüllendirmek gibi büyük bir amaca hizmet eden birçok gizli alan vardır . Dilek Kuyusu, Vanaheim’daki Krater’i keşfederken bulunabilecek bu gizli alanlardan biridir. Kratos, Freya’nın erkek kardeşini kurtarmasına ve Scent of Survival Favor’ı tamamlamasına yardım ettikten sonra bölge kullanılabilir hale gelir.

God of War Ragnarok’ta Wishing Well(Dilek Kuyusu)’in kilidini açmak, asıl göreve başlamadan önce bir İyiliğin tamamlanmasını gerektirdiğinden uzun bir süreçtir. İyilik, Krater’in Vanaheim’daki eski ihtişamını geri kazanabilmesi için su çarklarının yeniden etkinleştirilmesini içerir.

God Of War Ragnarok’ta Dilek Kuyusunun Kilidini Açma

God of War Ragnarok’ta Wishing Well’in kilidini açmak için The Crater’daki barajın kilidini açmanın yanı sıra tekneyi kullanma yeteneğinin kilidini açmak için Return of the River Favor tamamlanmalıdır.

Bahsedilen İyiliği tamamladıktan sonra Dilek Kuyusuna ulaşmak için iki farklı yöntem olacaktır; Sinkholes Girişi Mistik Geçidi’nden veya Orman Girişi Mistik Geçidi’nden.

Sinkholes Girişi Mistik Geçidi

Dilek Kuyusuna ulaşmak için aşağıdaki adımları tamamlayın:

The Crater’in güneybatısındaki Sinkholes Entrance Mystic Gateway’den, kapının yanındaki çıkıntıya doğru ilerleyin ve Spear’ı kullanarak kayayı yok edin.

God of War Ragnarok’ta doğrudan kapıya gidin ve kapıyı açın. Ardından diğer platforma atlayın ve sağa gidin.

God of War Ragnarok’ta Blades of Chaos kullanarak kırmızı çiçekleri yaktıktan sonra zehirli heykeli Leviathan Baltası ile dondurun. İlerleyin ve platformdan zehir fırlatan düşmanlara dikkat edin.

Ardından, God of War Ragnarok Freya’nın yukarıdaki kırmızı çiçekleri Sigil Oklarını kullanarak yakarak kırmızı bir kanca ortaya çıkararak işaretlemesini sağlayın. Diğer tarafa atlayın, ardından bir Kristal Parçanın yakınındaki bir açıklığa girin.

Daha sonra, Crag Jaw patronunun görüneceği büyük bir açıklığa ulaşmak için küçük çiçeklerle dolu tünelden sürün.

Onu yenin ve arenanın batı tarafındaki kırmızı çiçekleri yakın. Yolun sonunda, üst platforma ulaşmak için God of War Ragnarok’taki Blades of Chaos’u kullanın. Zehirli çiçeklere dikkat edin.

Düşmanları öldürün ve platformun batı kısımlarında tavanı kırın ve son olarak Dilek Kuyusu’na ulaşmak için kapıyı açın.

Orman Girişi Mistik Kapısı

Jungle Entrance Mystic Gateway’den Wishing Well’e ilerlemeden önce, oyuncular orta kare platformdan taş atan Troll’ü yenmelidir.

Barajı açtıktan sonra, tekneyi kare platformda yeni açılan rıhtıma doğru kürek çekin ve iki Trolü yen. Ardından, Jungle Entrance Mystic Gateway’e geri dönün ve şu adımları izleyin:

Doğuya gidin ve diğer tarafa ulaşmak için kırmızı kancayı kullanın, ardından platformun sol tarafındaki kapıyı açın.

God of War Ragnarok’ta Draupnir Spear’ı kullanarak üst çıkıntıya giden bir basamak oluşturun. Daha sonra, oyuncular sol taraftaki küçük açıklıktan geçmelidir.

Dilek Kuyusu’na ulaşmak için yolu takip etmeye devam edin.

Dilek Kuyusu Nasıl Kullanılır?

God of War Ragnarok’ta Wishing Well’i kullanmak için oyuncuların Kristal Parçalar elde etmek üzere turuncu kristalleri yok etmesi gerekir. İkincisi, God of War Ragnarok’ta Kaynaklar, Üretim Bileşenleri ve yeni Zırh Seti gibi çeşitli öğeleri almak için kuyuya atılabilir . Kratos, toplanan tüm kristalleri otomatik olarak atacaktır. Bu gizemli kristaller, Krater’in herhangi bir bölgesini keşfederken bolca bulunabilir.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR