Haberler Oyun

GTA 6 Bu Hafta Duyurulacağı Bildirildi

GTA 6 Bu Hafta Duyurulacağı Bildirildi. GTA 6’nın Aralık fragmanı öncesinde bu hafta duyurulacağı bildirildi. Bloomberg raporu Rockstar faaliyetlerinin çığ gibi büyüdüğüne işaret ediyor.

Yeni bir Bloomberg raporuna göre Grand Theft Auto 6 bu hafta sonuna kadar resmi olarak duyurulacak ve Aralık ayında bir fragman yayınlanacak. Haberde “[Rockstar’ın] planlarına aşina olan kişilere” atıfta bulunuluyor.

Eğer doğru çıkarsa -ki kaynak hiç de şüpheli değil- bu, 3 Kasım 2011’de yapılan GTA 5 duyurusundan neredeyse tam 12 yıl sonra “resmi” GTA 6 duyurusunu alacağımız anlamına geliyor. Bu uzun bir süre, ancak Rockstar’ın ana şirketi Take-Two’nun bu konuda büyük umutları var. Take-Two CEO’su Strauss Zelnick Mayıs ayında yaptığı açıklamada “Bir yandan daha önce hiç görmediğiniz bir şey olmalı, diğer yandan da Grand Theft Auto hakkında sahip olduğumuz hissi yansıtmalı” dedi. “Bu ekip için büyük bir zorluk”.

Rockstar’ın GTA 6 üzerinde çalıştığı elbette bir sır değil: proje geçen yıl şimdiye kadarki en büyük video oyunu sızıntılarından birine maruz kaldı ve nihai ürüne girebilecek veya giremeyecek bir dizi görüntü ve ayrıntı ortaya çıktı. Hacker oldukları iddia edilen kişiler Ağustos ayında bu olayla ilgili olarak mahkemeye çıkarıldılar ve ceza almayı bekliyorlar.

Take-Two’nun yarın (8 Kasım) 2024 mali yılının ikinci çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını sunacak olması muhtemelen tesadüf değildir.

GTA 6 Bu Hafta Duyurulacağı Bildirildi. GTA 6 hakkında şu ana kadar ne biliyoruz? GTA 6 detaylarının yer aldığı bu sayfa oldukça kapsamlı, ancak özetle: sızıntılar “Bonnie ve Clyde’dan esinlenen” iki oynanabilir karaktere işaret ediyor ve ortam en azından Vice City’de geçecek. Çıkış tahminimiz 2024 yılında bir zaman.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir