Haberler

Hazed, TSM’den ayrıldı ve NRG’nin VALORANT kadrosuna katıldı

TSM’nin VALORANT kadrosunda bir buçuk yıl geçirdikten sonra James “hazed” Cobb, NRG ile yeni bir yuva buldu.

Hazed, TSM ile yollarını ayırdı ve gelecek sezon öncesinde NRG ile anlaşma imzaladı. Şu anda Kuzey Amerika’da 12. sırada olan NRG, Kuzey Amerika’da en üst kademeye girmek için mücadele ediyor, Hazed başarı için gereken değişiklik olabilir.

Hazed, 2020’nin başlarında VALORANT’a geçen ve serinin orijinal üyelerinden biri olarak TSM’ye çıkan eski bir CS:GO oyuncusudur. TSM, T1 x NSG Showdown, FaZe Invitational ve Knights Invitational Gauntlet Series gibi dikkate değer turnuvalar kazanarak, Kuzey Amerika VALORANT’ın ilk günlerini domine etti. Ayrıca First Strike North America’nın büyük finallerine de çıktılar ancak 100 Thieves’e yenildiler.

TSM, VALORANT Şampiyonlar Turu’nda mücadele etti. Masters One’a kalifiye olamadılar ve ilk uluslararası VALORANT etkinliği Masters Reykjavik’te yer alamadılar. Takım, Aşama Üç: Meydan Okuyanlar Playofflarına kalmayı başardı, ancak alt gruptaki Rise tarafından elendi.

Yeni NRG kadrosu aşağıdaki gibi:

Hazed

Daniel “eeiu” Vucenoviç

Sam “s0m” Ah

Bradley “ANDROID” Fodor

Ian “tex” Botsch

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir