Çok Oyunculu Aksiyon Genel Haberler Sistem Gereksinimleri

Space Punks Açık Beta Sürümü İle Epic Games’te Ücretsiz Ön İnceleme ve Sistem Gereksinimleri.

Space Punks Açık Beta’ya Geçti

Geliştiriciliğini Flying Wild Hog, yayıncılığını ise Jagex’in üstlendiği Space Punks açık beta’ya geçtiğini açıkladı.

Polonya merkezli stüdyo Flying Wild Hog tarafından geliştirilen Space Punks, yalnızca Epic Games Store üzeridne açık beta’ya geçtiklerini duyurdu. Hali hazırda Epic Games Store’da kapalı beta sürümünü denemek için 49 TL ödenmesi gerekiyor. Space Punks tanıtım bülteni ve sistem gereksinimleri şu şekilde.

Space Punks Hakında

Space Punks sona ermesini istemeyeceğin, aksiyon dolu bir oyundur. Tek tabanca takılarak ya da üç asi ile ekip kurarak gösterişli bir hikâyede zorlu görevlere atıl. Cephaneni yükseltmek ve en üst düzey galaktik baş belası olmak için görevlerden ganimet topla.

Silahlar… Bir sürü Silah

Ve kılıçlar. Bir de el bombaları. Ayrıca ortalığı havaya uçurmada gerçekten çok iyi olan çeşitli araçlar. Galaksi boyunca tekmelenmeyi bekleyen çok fazla kıç var ve neyse ki tekmeleme işini yapmak için gereken botlara, araçlara ve uygun şekilde heyecan verici kişilik özelliklerine sahipsin.

Gürültü Yap, Fark Edil

Uzay gürültülü bir yerdir (mecazi olarak – aslında ölümcül, sessiz bir boşluktur), bu yüzden sesini (mecazi olarak) duyuracaksan, en gürültülü (mecazi anlamda) sen olmalısın. Daha fazla patlat, daha fazla kazan, daha fazla yağmala – sen (kelimenin tam anlamıyla) gezegen gezegen yağma yaparken büyük silahlar ve büyük nakit enerjisi, deli dolu asi mürettebatın için daha da büyük (tam olarak) galaktik ün anlamına gelir.

Anca Beraber Kanca Beraber

Ekibinde daha fazla hergele, daha fazla silah demektir ve daha fazla silah, daha fazla şeyin havaya uçması ve ayrıca her yönden memnuniyet verici bir şekilde daha yüksek bir genel katliam seviyesi anlamına gelir. Patlamalar ne kadar büyükse, ün ve servet de o kadar büyük olur – yıldızlararası toplulukta işler böyle yürüyor! Arkanı kollayan tetiği çekmeye hazır asilerle iyi yerlere geleceksin evlat.

Space Punks Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3,5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 10 GB
 • DirectX: 11
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970/1060 veya ATI Radeon R9 serisi

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X veya Intel Core i7-6900X
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 10 GB
 • DirectX: 11
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 veya ATI Radeon RX 5700 XT
0
0
0
0
0
41
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish