Haberler

Jump Force, Şubat ayında çevrimiçi mağazalardan kaldırılacak!

Geçiş başlığı, esasen gelecek yıl tam kapasitede oynanabilir olmaktan çıkacak.

Bandai Namco, crossover arena dövüş oyunu Jump Force’a verdiği desteği sonlandırıyor.

Geliştirici, Şubat ayında oyunun dijital sürümlerini listeden kaldırıyor ve gelecek Ağustos ayında oyun için çevrimiçi sunucuların belirli yönlerini, oyun günbatımına kadar kapatıyor.

Shueisha’nın Haftalık Shōnen Jump dergisinden çıkan ve en popüler manga ve anime serilerinden birçok karakteri içeren çapraz seri, orijinal olarak Şubat 2019’da karışık incelemeler için yayınlandı ve birkaç indirilebilir içerik aldı.

Yayıncıya göre, Jump Force ve tüm indirilebilir içeriği için dijital listeler 7 Şubat 2022’de özellikle Amerika’da PlayStation, Xbox, PC ve Nintendo Switch vitrinlerinden kaldırılacak.

Bandai, “Bandai Namco Entertainment’daki herkes, tüm Jump Force oyuncularına ve hayranlarına yıllardır verdikleri destek için en içten teşekkürlerimizi sunmak istiyor ” dedi. “Bugün, Amerika’da dijital satın alma yoluyla Jump Force’un kullanılabilirliğinin sona erdiğini duyuruyoruz.”

Bunun muhtemelen oyuna dahil edilen bazı IP veya içerik için küresel lisanslama ile ilgisi vardır. Ancak Bandai ve geliştiriciler, pek çok farklı içeriğe sahip tamamlanmış bir ürün hakkında endişelenmeden diğer projelere geçmek isteyebilirler.

Oyunun fiziksel sürümleri mevcut olmaya devam edecek, ancak oyun 7 Şubat’ta listeden çıkarıldıktan sonra DLC artık indirilemeyecek. diğer oyuncularla basit çevrimiçi savaşlar dışında çevrimiçi olarak her şeyi yapabilme yeteneği.

Bu, çevrimiçi etkinlikler, Klan işlevleri, skor tabloları, ödüller, tüm oyun içi mağaza ve çevrimiçi sıralama maçlarının tümü 24 Ağustos 2022’den itibaren kullanılamayacak demektir.

Dragon Ball, One Piece, Naruto ve My Hero Academia gibi çok sayıda popüler IP’yi kullanmak bile oyunu ayakta tutmak için yeterli değildi. Jump Force, geleneksel dövüş oyunu oyuncuları ve hatta geliştirici Spike Chunsoft’un diğer arena dövüşçülerinin hayranları arasında hızla bir şaka haline geldi. Oyunun garip bir şekilde sanat stillerini, zayıf animasyonları, dağınık hikaye modunu veya hantal oyun oynamayı bir araya getirmesi olsun – Jump Force’un en büyük başarısı, ana oyunun kendisiyle ilgili herhangi bir şeyden ziyade yarattığı memes’lerdi.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR