Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Call of Duty: Vanguard’daki en iyi silahlar!

Bunlar, öğütmek istediğiniz silahlar.

İkinci Dünya Savaşı’nın harika, nostaljik silahları, uzun süredir devam eden FPS serisinin en son oyunu Call of Duty: Vanguard’da tam olarak sergileniyor.

Önceki İkinci Dünya Savaşı atıcılarından ve geçmişin tarih filmlerinden gelen tüm klasik, eski silahlar burada. MP40, M1 Garand, Bren LMG ve daha pek çoğu, oyuncuların kilidini açması, rütbe atlaması ve çok oyunculu maçlara hükmetmesi için burada.

İyi bir silahın bazen ihtiyaç duyduğu tek şey, onu bir canavara dönüştürmek için birkaç eklentidir ve Vanguard’s Gunsmith, birincil silahlara 10 adet ek parça takmanıza izin verir.

Oyun güncellemelerinin her ay geldiğini unutmayın. Geliştiriciler tarafından yayınlanan bu güncellemelerde, silahlar genellikle yükseltilerek (daha güçlü hale getirilerek) veya zayıflatılarak (daha kötü hale getirilerek) ince ayar yapılır, bu nedenle şu anda neyin sıcak olduğunu ve neyin artık iyi olmadığını akılda tutmak önemlidir.

İşte Call of Duty: Vanguard’daki mevcut en iyi silahlar:

MP-40

Çoğu için şaşırtıcı olmayan MP-40, ilk aşamalarında Vanguard’ın açık ara en iyi silahlarından biridir. Klasik İkinci Dünya Savaşı dönemi hafif makineli tüfek, yakın ve orta menzilden baskındır ve objektif oyuncular veya sadece koşmayı ve silah kullanmayı sevenler tarafından kullanıldığında olağanüstüdür.

MP-40, şu anda oyundaki diğer tüm hafif makineli tüfeklere ve saldırı tüfeklerine karşı kendini koruyabilir. Bu gelecekte değişebilir, ancak bu silahın uzunca bir süre metanın bir parçası olmasını bekleyebilirsiniz. Hızı ve doğruluğu da eşsizdir.

 

STG44

Saldırı tüfeği hayranları, tüm esnafların bir tür krikosu olan STG44 ile bir ev bulacaklar. Ateş gücü, hız, isabetlilik ve mühimmat söz konusu olduğunda istatistikler açısından dengelidir ve yalnızca varsayılan bir silah olduğu için hemen favori haline gelecektir.

Diğer saldırı tüfekleri diğer alanlarda üstündür, ancak oyun içi açıklamasında okunduğu gibi STG44 “neredeyse her durumda uygulanabilir”. Hem profesyonel oyuncular hem de halka açık maç yıldızları için erken bir favori.

 

Automaton

Automaton yüksek atış hızı ve isabetliliği, onu Vanguard’ın ilk aşamalarındaki en iyi silahlardan biri haline getirdi. Doğru teçhizatla, bu şey, şu anda diğer saldırı tüfeklerinin yapamadığı şekilde tutarlı bir şekilde düşmanları haritanın dört bir yanından lazer ışınlayabilir.

 

Type 100

SMG koşup topçular için başka bir seçenek de Japon Type 100’dür. Bu şeyin çirkin yandan beslemeli şarjörünü geçtikten sonra, hareket hızı ve düşük geri tepmesiyle ortalığı kasıp kavurmak için tasarlanmış, oyundaki en iyi hafif makineli tüfeklerden biridir.

 

BAR

Daha yavaş ateşleyen, sert vuruşlu bir saldırı tüfeği sizin tarzınızsa, BAR şu anda Vanguard’daki muhtemelen en iyi seçenektir. BAR, zaman zaman bir AR’den daha fazla bir LMG’ye kıyasla inanılmaz derecede sert vurur. Ancak yavaş ateş hızı, onu yakından karıştırıyor.

BAR, geri tepmesini sabitleyen ataşmanlarla ve düşmanları uzakta tutmak için uzun menzilli bir dürbünle donatıldığında en iyisidir. Bir SMG oyuncusu tarafından itilirseniz, muhtemelen hızlı bir şekilde halledilirsiniz, bu nedenle oyunda kalmanıza yardımcı olmak için üçüncü avantaj yuvanızda bir makineli tabanca veya Overkill’li bir SMG getirin.

Kar98k

Kuşkusuz her yerde hızlı dürbüncülerin ve montajcıların favorisi olan Kar98k, 2. Dünya Savaşı oyunlarında uzun süredir keskin nişancı oyuncularının tercihi olmuştur ve bu yineleme farklı değildir. Oyundaki bir avuç keskin nişancı ve nişancı tüfeği arasında en sert vuran Kar’dır.

Sürgülü keskin nişancının atış hızının ritmine alıştığınızda, Kar98k, YouTube videolarındaki hedefleri tutabilir ve çok sayıda mercek parlaması ile kolaylıkla yüzleri eritebilir. Zamanla daha fazla keskin nişancı eklenecek, ancak şimdilik Kar98k hala kral.

Kaynak

0
0
0
0
0
30
0

Bir cevap yazın

X