Uncategorized

Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick DLC Çıkış Tarihini Yine Erteledi

Paramount Pictures, Top Gun: Maverick’i 2022’ye ve buna denk gelen Microsoft Flight Simulator DLC’sine ertelemeye karar verdi.

Microsoft Flight Simulator , franchise’ın 80’li ve 90’lı yıllardaki ihtişamlı günlerinden bu yana deneyimlemediği yeni bir başarı keşfetti. Asobo Studios’un simülasyon oyunu, PC ve Xbox konsolu oyuncularının dünyayı daha önce hiç yapılmamış bir şekilde keşfetmelerine olanak tanır. Hal böyle olunca, üçüncü taraf şirketlerin Microsoft Flight Simulator’ın başarısını bir pazarlama fırsatı olarakgörmeleri anlaşılabilir. Bu, yakında çıkacak olan Top Gun: Maverick genişlemesini ve ayrıca neden şimdi ertelendiğinin doğrulandığını açıklıyor.

19 Kasım’da vizyona girmesi planlanan Top Gun: Maverick , Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden COVID-19 dalgalanması nedeniyle tatil sezonundan erteleniyor. Distribütör Paramount, filmin yeni Mayıs 2022 sürümünün izleyiciler (ve kârlar için) için daha iyi olacağını umuyor. Top Gun: Microsoft Flight Simulator için Maverick genişlemesinin filmi tanıtmayı amaçladığı göz önüne alındığında, 2021’de bir lansman artık mantıklı değil. Hal böyle olunca DLC de ertelendi.

undefined

Asobo, Microsoft Flight Simulator için Top Gun: Maverick genişlemesi için yeni bir çıkış tarihi sağlamamış olsa da , olabilir. DLC, filmin yayınlanmasıyla birlikte gelecek. Asobo ayrıca DLC’nin hem PC’de (Windows 10 ve Steam) hem de Xbox Series X/S’de aynı anda piyasaya sürülmesinin planlandığını doğruladı.

Kaynak

46
5
12
2
28
4
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X