Uncategorized

NUTURN Gaming, Hyeoni ile anlaştı

Güney Koreli VALORANT takımı NUTURN Gaming, bugün yaptığı duyuruya göre Yoon “hyeoni” Hyun-seok’la anlaşarak kadrosunu tamamladı. 20 Ağustos’ta Choi “10X” Jin-woo’nun NUTURN’un DAMWON Gaming tarafından elendikleri Kore VCT: Aşama 3 Challengers Playoff’larının ardından kadrodan ayrıldığından beri bir oyuncu eksikti. Özellikle takım VCT Masters Two Reykjavik’e katıldığı ve üçüncü sırada bitirdiği için NUTURN ile ilgili yüksek beklentiler vardı.

Hyeoni daha önce DFR için oynadı ve kendisi bir Jett main oyuncusu. VLR.gg’nin istatistiklerine göre, ajanı son 90 gün içindeki maçlarının yüzde 93.3’ünde kullandı ve ortalama 300 ACS, 1.70 K/D ve 177.1 ADR istatistiklerine sahip. NUTURN, VCT Championsa hak kazanmak için Kore bölgesinde liderligini devam ediyor, ancak VCT Masters 3 Berlin’de ne kadar başarılı olduklarına bağlı olarak hem Vision Strikers hem de F4Q tarafından geçilebilirler.

NUTURN, Versiyon1’i yendikleri VCT Masters Two Reykjavik’te gösterdikleri performanstan sonra Champions etkinliğine katılamazsa, birçok VALORANT hayranı hayal kırıklığına uğrayabilir.

Kaynak

9
6
6
7
3
10
2
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X