İncelemeler Oyun

Phasmophobia PS5 ve Xbox Çıkış Tarihi

Phasmophobia PS5 ve Xbox çıkış tarihini ve oyunun PSVR desteği sunacak mı? Phasmophobia PS5 ve Xbox çıkış tarihi ne zaman? PC’de neredeyse üç yıldır mevcut olan Kinetic Games, nihayet hit çok oyunculu korku oyunu Phasmophobia’yı PC versiyonuyla birlikte geliştirileceği konsollara getiriyor.

Yayınlandığında konsollarda erken erişimde olacak, ancak Phasmophobia, Twitch ve YouTube’da birçok yayıncının oynamasıyla patladıktan ve en iyi PC korku oyunlarından biri haline geldikten sonra PC’de zaten büyük bir hit oldu. Bu, oyunu COVID-19 salgını sırasında başarıya ulaştırdı ve hala Steam’de oldukça fazla oynanıyor.

Phasmophobia, 2020 yılında Kinetic Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma-korku oyunu. Oyun, 4 oyuncuya kadar oynanabilen bir eşli oyundur. Oyuncular, hayalet avcısı rolünü üstlenerek, çeşitli binalarda hayalet avlamaya çalışacaklardır.

Oyun, 2D grafiklere ve birinci şahıs oynanışına sahiptir. Oyuncular, hayalet avcısı olarak, çeşitli ekipmanlar kullanarak, hayaletlerin varlığını kanıtlamaya çalışacaklardır. Oyuncular, hayaletlerin bıraktığı ayak izlerini takip edebilir, hayaletlerin seslerini dinleyebilir ve hayaletlerin ruhsal enerjisini ölçebilirler.

Oyun, oldukça korkutucu bir atmosfere sahiptir. Oyuncular, hayaletlerin ortaya çıkmasını beklerken, sürekli gerilim altında olacaklardır. Oyuncular, hayaletlerin saldırılarına karşı hazırlıklı olmalıdır.

Phasmophobia, oldukça başarılı bir hayatta kalma-korku oyunu. Oyun, güzel grafikleri, korkutucu atmosferi ve sürükleyici oynanışıyla sizi saatlerce eğlendirecek.

Oyunun en sevdiğim özellikleri:

  • Güzel grafikler
  • Korkutucu atmosfer
  • Sürükleyici oynanış

Oyunun en beğenmediğim özellikleri:

  • Bazı bulmacalar biraz zorlayıcı olabilir

Oyunun samimi düşüncelerim:

Phasmophobia, uzun bir süredir oynadığım en iyi hayatta kalma-korku oyunlarından biri. Oyun, beni başından sonuna kadar gerdi ve heyecanlandırdı. Oyunun grafikleri, atmosferi ve oynanışı, oldukça başarılı.

Phasmophobia PS5 ve Xbox Çıkış Tarihi
Phasmophobia PS5 ve Xbox Çıkış Tarihi

Oyun, hem korku oyunlarını sevenlere hem de arkadaşlarla oynanabilecek oyunları sevenlere hitap edecek bir oyun. Phasmophobia, mutlaka oynanması gereken bir oyun.

Phasmophobia PS5 ve Xbox çıkış tarihi tahmini
Phasmophobia’nın PS5 ve Xbox için çıkış tarihi süresiz olarak ertelendi. Kinetic Games, gecikmenin nedeninin ofislerinde çıkan bir yangının ardından yaşanan “mevcut zorluklar” olduğunu doğruladı. Artık oyunun konsol sürümlerinin 2024’ün başlarında piyasaya sürülmesini ve desteğin yıl boyunca devam etmesini bekliyoruz.

Başlangıçta Ağustos 2023’te piyasaya sürüleceği duyurulan oyunun geliştiricisi, “yangın olayından sonra yeni uzaktan çalışma hayatımıza uyum sağlamaya ve yeni bir ofis kurmaya çalışırken, oyunu konsollara uyarlama konusunda öngörülemeyen zorluklarla karşılaştık” diyor.

Phasmophobia PSVR 2 desteği
Phasmophobia, Kinetic Games tarafından tanıtım fragmanında onaylandığı üzere PS5 üzerinde PSVR 2‘yi destekleyecek. Şu anda PSVR 2 işlevselliği hakkında çok az şey biliniyor, ancak daha fazlasını öğrendiğimizde makaleyi güncelleyeceğimizden emin olacağız.

Oyunun Ekim ayında ertelenmesi sırasında Kinetic Games, öncelikle PSVR 2 oyuncularının performansına yardımcı olmak için “oyunun performansını özenle incelediğini ve sorunsuz bir deneyim sağlamak için tüm haritalarda optimize ettiğini” doğruladı.

Bu nedenle ekip, genel olarak daha iyi bir deneyim umuduyla Maple Lodge Kamp Alanını yeniden modelledi ve yeniden düzenledi. Kinetic Games, yalnızca PSVR 2 oyuncuları için sorunlar getirmesine rağmen, haritayı PC ve nihai konsol bağlantı noktaları da dahil olmak üzere tüm platformlar için yeniden düzenledi.

Oyun PSVR 2, PC, PS5 ve Xbox’ta isteğe bağlı çapraz oyuna izin verecek, bu nedenle şu anda PC’de bulabileceğinize benzer bir deneyim bekleyebilirsiniz.

Phasmophobia PS5, Xbox çıkış tarihinden önce bu popüler çok oyunculu oyunun konsol sürümü hakkında bildiklerimiz bu kadar. Daha fazla harika co-op oyunu için şu anda mevcut olan en iyi Xbox co-op oyunları ve en iyi PS5 co-op oyunları listemize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir