Oyun Rehberler

Remnant 2 – Recovery Trait Nasıl Kazanılır?

Remnant 2’nin aksiyon dolu dünyasında hayatta kalmak için oyuncuların kendilerini benzersiz ve değerli özelliklerle donatmaları gerekiyor. Özellikler, bir oyuncunun pasif yeteneklerini geliştirmek için güçlendirmeler ve bonuslar sağlayan özel bir oyun mekaniğidir. Oyunda bulunan birçok özellik arasında Recovery Trait en önemlilerinden biridir. Bu değerli özellik, isimsiz gezginin yoğun savaş sırasında hızla iyileşmesini sağlar. İster N’Erud’daki mutasyona uğramış robotlarla savaşıyor ister Yaesha’daki Root Wisp ile uğraşıyor olsunlar, Recovery Trait kuşanan oyuncuların hayatta kalma şansı artar. Bu rehber, oyuncuların Remnant 2 oynarken Recovery Trait edinmek için bilmeleri gereken her şeyi içerir.

Remnant 2 Oynarken Recovery Trait Nasıl Elde Edilir?

Remnant 2 - Recovery Trait Nasıl Kazanılır?
Remnant 2 Recovery Trait

Recovery Trait elde etmek için oyuncuların Losomn’da basit ama zorlu bir etkinliği tamamlamaları gerekir. Bu etkinlik “Lost Dran Children” olarak bilinir ve oyuncular Dran Kahini ile ilk kez karşılaştıklarında tetiklenir.

Dran Kahini çocuklarla dolu büyük bir odada oturur ve Losomn’da aşağıdaki bölgelerden birinde bulunabilir:

  • Brocwithe Quarter
  • Ironborough
  • Forsaken Quarter
  • Morrow Parish

İsimsiz gezginden gidip Oracle’s Refuge’da kaybolan birkaç Dran çocuğunu bulmasını ister. Oyuncular bu kayıp çocukları bulmak için Losomn’daki Dran Şehri sokaklarında dolaşabilirler. Lost Dran Children, oyuncunun mini haritasında ‘Dran Çocuğu‘ etiketli mavi işaretler olarak görünür.

Oyunun prosedürel olarak üretilen doğası nedeniyle, Dran çocuklarının tam olarak ortaya çıkma noktaları her oyun için farklılık gösterir. Ancak, oyuncular Losomn’un farklı bölgelerini keşfederken, bir evin arkasında oturan kayıp bir Dran çocuğunu mutlaka bulabilirler.

Çocuk, isimsiz gezginin kendilerine yaklaştığını gördüğünde kaçmaya başlar. Oyuncular onu takip etmeli ve Dran çocuk hareket etmeyi bırakana kadar karşılaştıkları düşmanlarla savaşmalıdır. Çocuk durduğunda, oyuncular Dran çocuğu ile etkileşime girerek onu Oracle’s Refuge’a geri gönderebilirler. En az iki Dran çocuğu güvenli bir şekilde yetimhaneye geri döndükten sonra, Dran Kahini oyuncularla konuşmaya başlar. Kayıp Dran çocuklarını geri getirdikleri için onlara teşekkür eder ve onları Recovery Trait ile ödüllendirir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir