Oyun Rehberler

Elden Ring – Finger Seal Nasıl Alınır?

Elden Ring, oyuncuların Elden Lordu olmak için çeşitli zorlu düşmanlarla savaştığı, Lands Between’in zorlu dünyasında geçen eğlenceli bir video oyunudur. Zekice yazılmış, her karakterin derinlemesine bir geçmişi ve hikayesi ve oyuncuya yardım etmek veya ilerlemelerini engellemek için kendi motivasyonları vardır. Oynanış süper ilginç ve oyuncuları tüm dünyada büyülüyor. Diğer aksiyon oyunları gibi, Elden Ring’in de kendi silahları, karakterleri, yerleri ve görevleri vardır. Kutsal mühürler Elden Ring’de bir tür silahtır. Bunlar genellikle İnanç statüsü ile ilişkilendirilir ve büyüler için kullanılır. Oyuncular Kutsal mühürlere silah güçlendirmeleri veya yeni Savaş Külleri veremezler. Elden Ring’te birçok Kutsal mühür vardır ve Finger Seal de bunlardan biridir. Tüm Kutsal mühürler gibi, Finger Seal de İnanç ile ölçeklenir. Elden Ring oynarken Finger Seal eşyasını nasıl bulacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Elden Ring Finger Seal Konumu

Elden Ring Finger Seal Nasıl Alınır?
Elden Ring Finger Seal

Prophet veya Confessor sınıfını seçmek, Finger Seal’i elde etmenin bir yoludur, çünkü yukarıda bahsedilen sınıflarda başlangıç ekipmanlarından biridir. Oyunda sınıflar, karakterlerin yaratılması sırasında mevcut olan savaş arketipleridir. Bir oyuncunun seçtiği sınıf, başlayacağı ekipmanı ve temel istatistiklerini de belirler.

Başlangıç sınıflarından biri Confessor’dür. Confessor sınıfı yüksek İnanca sahip olmasına rağmen, fiziksel istatistikleri o kadar da iyi değildir. Confessor sınıfı ile başladıktan sonra oyuncular Parmak mührü, uçurtma kalkanı ve Geniş Kılıç alacaklardır.

Daha önce de belirtildiği gibi, bir tür Kutsal mühür olan Finger Seal, Savaş Külleri ile güçlendirilemez. Bununla birlikte, Demircilik Taşları kullanılarak yükseltilebilir.

Prophet sınıfına geçecek olursak, yüksek İnanç ve Zihin ile biraz Arcane ve Güce sahiptir. Bu sınıfla oyuncular varsayılan olarak Finger Seal, küçük bir kalkan ve bir mızrak alır.

Twin Maiden Husks

Finger Seal elde etmenin diğer bir yolu da onu Twin Maiden Husks tüccarından satın almaktır. Bunun için oyuncuların Yuvarlak Masa Ambarına gitmesi gerekecek. Neyse ki, bu bölgeye oyunun başlarında erişilebilir, ancak oyuncuların önce atlarını almaları gerekecek. Oraya vardıklarında, Twin Maiden Husks’ı bulmaları ve 800 Rün karşılığında Finger Seal satın almaları gerekecek. Satın aldıktan sonra oyuncular bu mührü büyü yapmak için kullanabilir. Savaşta büyü ve büyücülük kullanmayı tercih eden oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir