Haberler

Riot, Yeni Türk VALORANT Ajanı Fade’i resmen duyurdu!

VALORANT hayranları, haftalardır teaser konusu olan yeni Türk ajan Fade’e nihayet ilk bakışını attı.

Fade, ilk olarak DRX ve ZETA DIVISION’ın bugün 2022 VCT Masters Reykjavik’in alt turunda karşılaşmasından önce ortaya çıktı. Hayranlar, yeni yetenek setine veya oynanışına resmi bir bakış atmasa da, etkinliğin büyük finalleri sırasında yeni Ajanı görme fırsatı buldu.

24 Nisan’da Fade için yeni bir sinematik fragman açıklanması bekleniyor.


Geçen hafta boyunca, diğer ajanları terörize eden Fade’in teaserları sosyal medyada yayınlandı ve hayranlara karakterin diğer karakterlerle nasıl etkileşime gireceğine dair bir fikir verdi. Fade’in yetenekleri resmi olarak açıklanmadı, ancak diğer ajanları önemli ölçüde rahatsız edeceği açık görünüyor.

Fade’in Mart ayında State of the Agents blogunda bir öncü olduğu resmen doğrulandı ve yetenek setinin “düşmanları avlarken samimi bir duygu” içereceği açıklandı. Yama 4.07 ayrıca, Atış Poligonuna, Fade’i yakalayan ekibin geri kalanının bir ses kaydı da dahil olmak üzere, birkaç yeni bilgi unsuru ekledi.

Fade, muhtemelen 26 Nisan’da yayınlanacak olan üçüncü perdede tanıtılacak. Hayranlar, yaklaşan Ajana bir kez daha bakmak için 24 Nisan Pazar günü Masters Reykjavik büyük finalini izleyebilirler.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir