Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Sezon 2 şimdi Call of Duty: Vanguard ve Warzone’da yayında

Call of Duty oyuncuları için yataktan kalkış ve grind zamanı! İkinci sezon şimdi Call of Duty: Vanguard ve Warzone’da yayında.

Her iki oyun da bugün Zırhlı Savaş Makineleri temasının ardında çok sayıda içerik ve son haftalarda ve aylarda oyunların başına bela olan hataları, aksaklıkları ve sorunları düzeltmeye yardımcı olacak bir dizi kalite iyileştirmesi güncellemesi alıyor.

Warzone’daki yeni özellikler arasında Nebula V gaz mühimmatı, yeniden konuşlandırılan balonlar, çemberde hayatta kalmaya yardımcı olacak taşınabilir dekontaminasyon istasyonları ve zırhlı kara araçlarıyla birlikte bombardıman uçakları yer alıyor. Haritada, yeni yerlerde devriye gezen Mihver askerleriyle tamamlanan Kimya Fabrikası ve Kimyasal Araştırma Silah Laboratuvarları gibi yeni ilgi çekici noktalar var.

Vanguard’daki büyük güncellemeler arasında iki yeni harita, Casablanca, Gondola ve çok oyunculuya birkaç başka ekleme yer alıyor. Yeni bir ölümcül el bombası ve her iki oyunda da kullanılabilen 100 kademeli battle pass’ta ücretsiz olarak sunulan yeni bir öldürme serisi var. Zombies, Terra Maledicta adlı yeni bir harita da dahil olmak üzere bir sürü yeni içerik alıyor.

Her iki oyun da Anna ve Thomas adlı yeni operatörler ve iki yeni silah, KG M40 saldırı tüfeği ve Whitley hafif makineli tüfek ekliyor. İki yeni silah daha, Armaguerra 43 hafif makineli tüfek ve Ice Axe yakın dövüş silahı sezon boyunca eklenecek.

İkinci sezon, şu anda tüm platformlarda mevcut CoD oyunlarının her ikisinde de oynanabilir.Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish