Genel Haberler

Steam’de Geçtiğimiz Hafta En Çok Satan Oyunlar Açıklandı!

Steam üzerinden, geride bıraktığımız hafta içerisinde en çok satan 10 oyunun listesi açıklandı. Oyunların listesi şu şekilde:

  1. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (Daha önceki hafta 3.sıradaydı)
  2. Steam Deck (Daha önceki hafta 2.sıradaydı)
  3. ELDEN RING (Daha önceki hafta 1.sıradaydı)
  4. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (Daha önceki hafta 3.sıradaydı)
  5. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Deluxe Edition Pre Order
  6. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Pre Order
  7. Valve Index VR Kit (Daha önceki hafta 4.sıradaydı)
  8. Sea Of Thieves
  9. Dread Hunger (Daha önceki hafta 5.sıradaydı)
  10. Horizon Zero Dawn: Complete Edition

Listede LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oyununun iki kez gözükmesinin sebebi, oyun için birden fazla satın alma opsiyonunun olmasından kaynaklanıyor.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

0
0
0
0
0
11
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish