Oyun Rehberler

TFT Set 10 – HeartSteel Rehberi

Riot Games, Heartsteel erkek grubunu, yıldızlar aynı hizaya geldiğinde oyunları kazanmak için yeterli ganimet üreten dikey özellik potansiyeline sahip Remix Rumble’daki ekonomi özelliği olarak Teamfight Tactics Set 10’a dahil etti. K/DA’yı geride bırakan Riot’un yeni erkek grubu Heartsteel, TFT Set 10 için ilk çıkışını yapmadan sadece birkaç hafta önce, 23 Ekim’de ilk single’ını yayınladı. Remix Rumble seti tamamen müzikle ilgili olup, tahtada bir özellik etkinleştirildiğinde çalan benzersiz müzik parçalarını sergiliyor. Grupta altı üye bulunurken, TFT özelliği 10’a kadar çıkabilen dikey bir özellik.

Heartsteel TFT Set 10 şampiyon ve Headliner bonusu

TFT Set 10 - HeartSteel Rehberi
TFT Set 10 HeartSteel Rehberi

Heartsteel özelliği, 6 şampiyonu içerir ve her birinin bir Başlık bonusu vardır Başlık bonusları, o şampiyondaki bir özellik için artı bir ile birlikte daha fazla istatistik ve güç sağlar. Oyuncular ayrıca maksimum kırılma noktası olan 10’a ulaşmak için Spatula ve Kemer kullanarak bir Heartsteel Amblemi üretebilir.

  • K’Sante (Heartsteel/Sentinel): Başlık bonus sağlık
  • Aphelios (Heartsteel/Rapidfire): Başlık bonus saldırı hasarıdır
  • Sett (Heartsteel/Bruiser/Mosher): Başlık, bonus sağlık ve bir eşiğin altında kazanılan sağlıktır.
  • Yone (Heartsteel/Edgelord/Crowd Diver): Başlık bonusu sağlık ve saldırı hasarıdır
  • Ezreal (Heartsteel/Big Shot): Başlık bonusu saldırı hasarıdır
  • Kayn (Heartsteel/Edgelord/Wildcard): Başrol bonusu yetenek gücü, Shadow Assassin ile altın ve Rhasst ile Taktisyen Sağlığıdır.

Sett, Heartsteel özelliğinin tankı iken Ezreal dört maliyetli saldırı hasarı taşıyıcısıdır. K’Sante oyunun başlarında ön saflarda yer alan bir tank, Yone güçlü bir ön saf yakın dövüş birimi ve Apheliios da arka saf şampiyonudur. Kayn, beş maliyetli bir ön cephe şampiyonudur.

TFT Set 10 Heartsteel özelliği nasıl oynanır?

TFT Set 10 - HeartSteel Rehberi

Her dört turda bir oyuncular Heartsteel özelliği aracılığıyla Kalp sandığının içindekileri nakde çevirir. Ne kadar çok Kalp olursa, ödül de o kadar iyi olur. Kayıpları azaltmanın ekonomik özelliklerden maksimum ödül kazandığı önceki TFT setlerinin aksine, oyuncular ya en az kayıp alarak ya da sağlam bir galibiyet serisi yürüterek en güçlü tahtalarını kullanmak isteyeceklerdir.

Heartsteel özelliği, bu özelliğe sahip şampiyon sayısı arttıkça daha fazla Kalp ekler. 10’luk kırılma noktası 10 kat Kalp sağlar ve sandık her dört tur yerine her tur nakde çevrilirken, nakde çevirmeler arasında yüzde 80’i sizde kalır.

Sadece bir veya iki düşman biriminin hayatta kaldığı bir kayıp serisi yürütmek, bu yazının yazıldığı sırada en çok Kalp kazandıran şeydi, ancak bu kazanmanın kötü olduğu anlamına gelmiyor. Oyuncular Heartsteel özelliğini tam dikey gitmek yerine bir sıçrama olarak kullanmayı tercih edebilirler. Özelliği erkenden çevrimiçi hale getirmek faydalıdır, ancak yine de oyunun orta aşamalarında bir sıçrama özelliği olarak genel tahtanızı etkileyebilir.

Oyuncular ayrıca Kalp Toplayıcısı Takviyesi sayesinde Kalplerini ve ödüllerini artırabilir; bu takviye “Ödüllere dönüştürdüğünüz Kalplerin yüzde 20’sini tutar. Heartsteel şampiyonların 100 can kazanır. Bir K’Sante ve bir Aphelios kazan.”

En iyi Heartsteel TFT Set 10 kompları

HeartSteel özelliğiyle dikey geçiş yapmak en güçlü seçenektir ama aynı zamanda gerçekleştirmesi en zor olanıdır. Ancak oyuncular bu özelliği orta ve erken safhalarda kullanarak bazı ödüller kazanabilir ve ardından Bigshot oyun sonu kompozisyonu gibi bazı HeartSteel şampiyonlarını kullanan bir oyun sonu kompozisyonuna geçiş yapabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir