Haberler

The Game Awards 2021 Bu Aralık’ta Canlı Bir Etkinlik Olarak Geri Dönüyor

Geoff Keighley’in ev sahipliği yaptığı The Game Awards 2021 ödülleri, 9 Aralık Perşembe günü yüz yüze canlı etkinlik olarak geri dönüyor.

Etkinlik Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda yapılacak ve 40’tan fazla akış ve sosyal platformda ücretsiz olarak canlı yayınlanacak. Geçen yılki etkinlik yalnızca çevrimiçi bir olaydı ve sınırlamalara rağmen rekor kıran bir izleyici kitlesi kazanmayı başardı.

The Game Awards Orchestra’nın dönüşü dışında şovda kimin veya ne olacağı hakkında ayrıntılar hala az. Yeni oyunların, müzikal performansların ve gelecek oyunlar için ücretsiz oynanabilir demoların bolca dünya prömiyerini bekleyin. Yayıncılar için The Game Awards, birlikte yayın yapmayı tamamen destekler. Hâlâ bir pandemi içinde olduğumuz göz önüne alındığında, şahsen katılmayı planlayanlar için önümüzdeki haftalarda ek sağlık ve güvenlik protokolleri paylaşılacaktır.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR