Haberler

Street Fighter V’e yeni Capcom Pro Tour 2022 paketi geliyor!

Street Fighter V sevenler için , Street Fighter 6 yüzünden oyun pasife düşebilir, ancak Capcom onları yüz üstü bırakmıyor ve bu yılki Capcom Pro Tour DLC içeriğini duyuruyor

Capcom Pro Tour paketi, Capcom’un rekabet ortamını her yıl içerikle, genellikle birden fazla yeni kostüm, yeni bir sahne ve oyuncuların eğlenmesi için başka bonuslar ekleyerek destekleme yöntemidir.

CPT 2022 DLC paketinde M. Bison, Akira ve Seth için yapılmış üç kostüm bulunuyor, ancak çoğu hayran inanılmaz Ring of Arcade sahnesine odaklanacak. Bu yeni arena, bir dizi paskalya yumurtası ve geliştiricinin hikayelerle dolu oyun yaratma tarihine göndermeler de dahil olmak üzere, Capcom tarafından beslenen nostaljinin birçok unsurunu bir araya getiriyor.

Sahnenin arka planı Capcom’un geçmişinden birden fazla karakter, önceki oyunlardan sanat eserleri ve daha fazlasını içeriyor. Capcom’un sosyal ve topluluk yöneticisi Yuri Araujo, hayranlara tüm referansları bulup bulamayacaklarını görmek için doğrudan görev verdi.

Ring of Arcade aşaması ve ayrıca bireysel olarak satın alınabilen üç kostümün yanı sıra, CPT 2022 Premium Pass, oyunculara SFV: Champion Edition’da yer alan 45 karakterin tümü için yeni kostüm renklerine, beş özel dövüşçü title’ına, iki dövüşçü profili temasına ve 10.000 Dövüş Parasına erişim sağlatacak.

Bu CPT 2022 DLC, son gelecek güncelleme ile birlikte 29 Mart’ta piyasaya sürülecek.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR