Rehberler Simülasyon Strateji

Two Point Campus: Öğrencileri Nasıl Mutlu Edersiniz?

Two Point Campus öğrencileri bazen dayanılmaz bir baş belası olabilir, ancak oyunda aylık ikramiyeniz ve diğer teşvikleriniz için ödeme yaparlar. Bu, onları mutlu etmeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrencileri mutlu etmek için bazen sadece etkinlikler yeterli olur ancak diğer zamanlarda oyun onların neşesini belirli bir eşiğe getirmenizi ister. Biliyorum, bu biraz zahmetli ve sıkıcı. Bu kılavuzla, en azından bu zahmetli süreçten bazı engelleri kaldırabileceksiniz. İşte Two Point Campus oyununda öğrencileri mutlu etmek hakkında bilmeniz gerekenler.

İlginizi Çekebilir: PC’nizde sahip olabileceğiniz tüm ücretsiz oyunlar

1_ İsteklerini erişilebilir tutun

Önemli olan kaç tane tuvaletiniz olduğu değil, onların dağılımıdır. Büyük bir banyo yapmak yerine onu kampüsün köşelerine dağıtın ve bunu listenizden kontrol edin. Öğrenciler katı bir zaman çizelgesine bağlı kalırlar ve cheeseball antrenmanı başlamadan önce tuvalete ulaşamazlarsa, bu durum ruh hallerini aşağı çekecektir. Elbette, bu senin sorunun değil, ama onlara yardım edebilirsin.

Kampüsünüzdeki hemen hemen her binada dinlenecek yerler, öğrencilerinizi besleyecek otomatlar, banyo-wc ihtiyaçlarını giderecek yerler ve onları eğlendirecek bir şeyler olduğundan emin olun. Bu, her binada bir öğrenci salonuna ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez (ancak yapabilirsiniz); bu sadece arzu ettikleri nesneleri kolayca erişilebilir kılmak için daha fazla öğeden yararlanmanız gerektiği anlamına gelir.

2_ Takviminizi etkinliklerle doldurun

Öğrenci mutluluğunu artırmanın harika bir yolu, kampüs çevresinde çeşitli etkinlikler düzenlemektir: yarışmalar, film izleme, konserler ve partiler. Yeterince para kazandığınız sürece, programınızı doldurmamak için herhangi bir neden yoktur. Öğrenci birliğinde grup rotasyonu için rezervasyon yaptırabilir ve antrenmanlar arasında cheeseball alanını dolu tutabilirsiniz.

Ayrıca eğlenceyi daha uzun süre devam ettirebilirsiniz. Planlanmış etkinliklerin kenarlarındaki o kırmızı işaretler? Bunlar dışarı sürüklenebilen tutamaçlardır. Bu nedenle, çeyrek ay süren bir partiye sahip olmak yerine, daha büyük bir zaman dilimini doldurabilirsiniz. Sadece iyi zamanların devam ettiğinden emin olun, öğrencileriniz koyunlar gibi mutlu kalacaktır.

Aşamalardan birinin derinliklerine girdiyseniz ve bir öğrenci mutluluğu hedefine ulaştıysanız, bu öğrencileri eşiğin üzerine çıkarmanın en kolay yoludur.

3_ Aşık olmalarına yardım edin

Aşk nasıl çalışır? Sanırım bu sorunun cevabı bahçede bulunan banklarda saklı. İlişkiler bir ölçekte kurulur. Temelde seviye atlarlar. Öğrencilerinizin doyurucu bir sosyal yaşam sürmelerine yardımcı olmak için, bu seviyelerin her biri için öğeler sağlamanız gerekir. Bu, basit bir tezgah veya su soğutucu ile başlar, ardından üzerinde kalpler olan bir tezgaha ilerler. Bundan daha ileri gitmek için aşk borazanları, gül bahçesi ve kalpli bir yatak gibi daha egzotik eşyalara bakmanız gerekebilir.

Bunları bulmak oldukça kolaydır. Genel öğeler menünüzü açın. Solda, ihtiyacınız olan ögeleri eşleştirecek olan ilişki öğeleri için bir sekme var. Daha sonra hangi seviyeleri kapsadıklarını görmek için üzerlerine gelebilirsiniz. Bunları sık sık yere attığınızdan emin olun. Eşyaların dağılımı bu konuda da önemlidir, öğrencilerinize aşkı tattırmak için kampüsün her köşesine bu eşyaları koyduğunuzdan emin olun.

4_ Konaklamanıza dikkat edin

Two Point Campus Yurt

Bu sizi şok edebilir, ancak öğrencilerinizin geceleri ayaklarını nereye koydukları konusunda bir fikri var. Öğrenciler basit yataklar yerine içinde rahat edebilecekleri yatakları tercih ediyorlar. Bununla birlikte, öğrencilerin mahremiyete ihtiyaçları yoktur, bu nedenle yurtlarınızı daha çok bir kışla gibi gösterebilirsiniz..

Konaklamanızın derecesini görmek için bir yurt odası seçin. Çok düşükse, daha fazla yatak yerleştirerek veya yurt odalarının çekiciliğini artırarak onları iyileştirebilirsiniz. Hazır buradayken, yakınlarda otomatlar, atari dolapları ve tuvaletler olduğundan emin olun.

5_ Personelinizi komedi zamanlaması konusunda eğitin

Two Point Campus Stuff

Öğretmenler ve asistanlar da öğrenci ruh halini olumlu yönde etkileyebilir. Personellerin komedi zamanlaması adı verilen diğer becerileriyle birlikte kullanabileceğiniz bir istatistiği vardır. Bu, öğrencinin mutluluğunu geçici olarak artıracaktır.

Bununla birlikte Two Point Campus oynarken maaşı iyi olan mutlu personellerden oluşan bir ordunuzun olması son derece etkilidir. Mağazalarınızı ve kulüp stantlarınızı yönetmek içinkomedi zamanlaması konusunda eğitimli asistanları işe almak kötü bir fikir değildir. Öğrenciler, bu beceriye sahip biriyle etkileşim içinde oldukları sürece mutlu olacaklardır.

6_ Kampüsünüzün çekiciliğini artırın

Two Point Campus

Öğrenciler, üniversitedeyken bulundukları çevreleri onların duygusal esenliği üzerinde bir etkiye sahiptir. Çekici bir kampüse sahip olmak için tıpkı banyo, otomat eşyalarını dağıttığınız gibi kampüsün her yanını çekici yapmalısınız. Bu durum ağaç dikmenizi veya çekici duvarlar eklemenizi gerektirecek.

İyi bir kampüse sahip olduğunuzdan emin olmanın en iyi yolu, görselleştirme listenizdeki çekicilik görünümünü kullanmaktır. Bu, kampüsünüzün güzel olduğu yerde yeşile, olmadığı yerde boş ve temizlenmesi gereken çöplerin olduğu yerde kahverengiye boyayacaktır.

7_ Hem zihinsel hem de fiziksel sağlıklarını hatırlayın

Two Point Campus: Kurslar

Çoğu öğrenci bir yaralanmayla ortalıkta dolaşmak istemez ve bu onların mutluluğunu büyük ölçüde tüketebilir. Çözüm, hem zihinsel hem de fiziksel esenliklerine odaklanan sağlık tesislerine kolay erişimlerini sağlamaktır.

Kursunuza bağlı olarak, epeyce tıbbi ofise ihtiyacınız olabilir. Örneğin, büyücülük genellikle balkabağı kafalarıyla sonuçlanır, bu nedenle zaman çizelgenizde buna sahipseniz, öğrencilerin kabağı çıkarmak için yeterli alana sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca tıbbi ofislerinizi de yükseltebilirsiniz; bu, yeriniz kalmadığı halde hala çok sayıda yaralı öğrenciniz varsa gidilecek yol olabilir.

Pastoral destek daha çok nüfus meselesidir. Hepimizin kötü günleri olur ve zihinsel sağlık desteği, okulda ne kadar başarısız olursanız olun, okulu bırakmak ve kendinizi sevmeyi öğrenmek arasındaki fark anlamına gelebilir.

Daha fazla Two Point Campus rehberi için bizi takip etmeye devam edin!

Kaynak

0
0
0
0
0
1
0

1 Yorum

Bir cevap yazın

EnglishTurkish