Haberler

VALORANT yeni ajanı Harbor’ın tüm yetenekleri!

Riot Games, akıllara durgunluk veren su bükme yeteneklerine sahip en yeni VALORANT ajanını (Harbor) resmen tanıttı.

Riot, Hindistan’dan gelen ve suyu manipüle etme yeteneğine sahip bir kontrol ajanı olan Harbor’ı oyunun kadrosuna eklemeye hazırlanıyor. Harbor iş üstündeyken bulduğu ve kendisini hedef haline getiren kadim bir teknolojiyi kullanıyor. Yeni ajan bir sonraki kısım güncellemesinde bizlerle olacak.

İşte yeni ajan için tüm VALORANT yetenekleri.

VALORANT Harbor

E – TAŞKIN – Harbor’ın kendine özgü imza yeteneği, taşıdığı eski teknolojiyi kullanarak bir su duvarı(dalgası) yaratmasına olanak tanır. Ardından, dalgayı zemin boyunca oluşturabilir, ancak dalganın yönü, mouse’un sol tıkı tutularak yön verilebilir ve hareket ettirilebilir. Duvar tam oluşmadan tekrar C basarsanız duvar gittiği yere kadar oluşur. Yeteneğin 40 saniye bekleme süresi vardır ve duvardan geçmeye çalışan oyuncular yavaşlar.

C- ÇAĞLAYAN – Çağlayan yeteneği, Taşkın’a benzer şekilde, vurulduklarında düşmanları yavaşlatan küçük bir su duvarı oluşturmasına izin verecektir. Ancak Çağlayan duvarlardan geçebilir ve kullanım sırasında durdurulabilir.

Q – DALGAKIRAN – Ajanın ikinci yeteneği olan Dalgakıran, Harbor’a müttefikleri koruma yeteneği verecek. Duman(Smoke) benzeri yetenek düşmanlardan gelen mermileri engelleyeceğinden, ajan suyunu takım arkadaşlarını korumak için kullanacak. Dalgakıran yeteneği, yere çarptığında etkinleşir. Yetenek hem aniden hem de düzenli olarak atılabilir. Bu yetenekle Valorant, oyuncuların sesini duymuş gibi geliyor. Artık post-plant için oluşturulan takım kompozisyonları için bir anti ajana sahibiz.

X – KAYNAMA NOKTASI – Ajanın ulti yeteneği, ajana antik eşyanın tüm gücünü kuşanmasına izin verecek. Kaynama Noktası, Harbor’ın büyük bir alanda gayzer havuzu oluşturmasına olanak tanır ve küçük su çemberleriyle gelen bu dalgalara yakalanan düşmanlar ardışık sarsıntılarla sersemler.

Ajanın yeteneklerini detaylı bir şekilde görmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu haftaki resmi açıklamasının ardından yeni ajan Harbor’ın VALORANT Beşinci Bölüm, Üçüncü Kısım’ın yayınlanmasıyla birlikte 18 Ekim Salı günü oynanabilir olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Valorant’ın yeni ajanı Harbor’ın fragmanı erkenden sızdırıldı

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR