Haberler

Valorant yeni ajanı Harbor’ın fragmanı erkenden sızdırıldı

Yeni VALORANT ajanı “Harbor”un fragmanı erken saatlerde sızdırıldı.

Fragman, Riot Games’in kendi YouTube kanallarında yayınlamadan önce Twitter‘da sızdırıldı ve video tıpkı bir orman yangını gibi internette yayıldı. Fragmanın çıkış tarihi için orijinal tarih 13 Ekim idi, ancak bu sızıntı sayesinde şirket fragmanı erkenden yayınlamak zorunda kaldı.

Harbor, Reddit’te söylenen söylentiler gibi mermi saptıran duvarlar veya küreler oluşturabilir gibi görünüyor. Yeni ajan, henüz tam olarak keşfedilmemiş bir küre yetenek setine sahip gibi görünüyor.

Üç buçuk dakikalık fragman, Harbor’ı (Oyunun 21. ajanı) ve motosikletli ajanın antik bir eşyayı çaldığı ve Brimstone ile tanışmadan önce Delhi sokaklarındaki yolculuğunu anlatıyor.

Ajanın çaldığı bu antik eşya, ona VALORANT’ta kullanacağı yetenekleri kazandırıyor.

Riot Games açıklamada ”Ekibe hoş geldin Harbor. Hindistan’ın kıyılarından gelen Kontrol Uzmanı Harbor, dalgalara hükmederek dostlarını koruyor ve düşmanlarını alt ediyor.” dedi. Yeni fragman bizlere çok şey gösteriyor ama yine de oyuncuların ajanın yeteneklerini anlaması için biraz daha detay gerekiyor.

VALORANT Harbor

Oyuncular şimdi, Riot geliştiricilerinin bir yıl önce bahsettikleri 5v5 turnuva moduyla ilgili haberleri merakla bekliyorlar, söylentilerin yeni ajanın yayınlanmasıyla birlikte veya Bölüm 3’ün bitmesiyle birlikte gelebileceği konuşuluyor.

VALORANT dünyası yeni öğeler eklemeye devam ediyor ve hayranlar bunun metayı nasıl etkileyeceğini görmek için sabırsızlanıyor. Özellikle de Riot onları hayata geçirdiğinde.

Benzer İçerik: VALORANT yeni ajanı Harbor resmen duyuruldu!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR