Haberler

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl 8 Aralık 2022 Ertelendi

2022 yılında merakla beklenen oyunlarından olan S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ‘den sevenlerine kötü haber geldi. STALKER 2’nin geliştiricisi GSC Game World, oyunun çıkış tarihini bu yılın sonuna kadar erteleme kararı aldı. Daha önce 28 Nisan 2022‘de çıkış yapması beklenen oyun tam 8 ay ertelendi ve yeni çıkış tarihi 8 Aralık 2022 olarak duyuruldu.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ‘nin erteleme kararı, oyunun neredeyse 10 yıldır yayınlanmasını bekleyen bazı hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Yıllardır oldukça tuhaf ve çalkantılı bir gelişim süreci geçiren S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, ilk olarak 2010’da duyurulmasının kısa bir süre ardından iptal edildi. 2012’de ortaya çıkan haberler ise oyunun “şu anda geliştirme aşamasında” olduğunu ortaya çıkardı. GSC Game World, 2018’de yaptığı duyuruda S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ‘yi oyunculara tanıttı ancak herhangi bir çıkış tarihi açıklamadı.

Stüdyo yaptığı açıklamada, oyunu erteleme kararı almanın hiç kolay olmadığını, ancak bu ekstra sürenin beklentileri karşılayabilecek bir oyun sunmalarına izin vereceğini umduğunu, ayrıca zamanı geldiğinde hayranlara oyun hakkında daha fazla bilgi, durum güncellemesi ve çıkış tarihinin açıklanacağını duyurdu.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR