Haberler

VALORANT yeni ajanı Harbor resmen duyuruldu!

VALORANT ajanı 21 olarak da bilinen Harbor için resmi bir görsel Riot Games tarafından yayınlandı.

Riot, son birkaç haftayı bir sonraki VALORANT ajanının piyasaya sürülmesini hazırlayan teaserlarla harcadı. Bu tanıtımlar, Fade in the Range’den gelen gizli e-postaları, Hindistan’daki popüler yerlerin resimlerini ve hatta Cypher tarafından sunulan bir ses kaydını içeriyor. Şimdi son duyuruya göre, Ajan 21’in yetenekleri için bir adı ve kaynağı var.

Harbor, ölçülemez bir güce sahip değerli bir eseri çalıp bir savaş suçlusu olmadan önce halkının gözünde bir zamanlar kahramandı. Hindistan’ın mitolojisinden gelen gerçek adı, okyanusları yöneten bir Hindu tanrısı ile bağları olan Varun Batra’dır.

İlgili İçerik: VALORANT Ajan 21(Mage): Kod adı, yetenekler, rolü ve daha fazlası

Okyanuslardan bahsetmişken Harbor, teaser görüntüsüne göre yetenekleri için suyu kullanabiliyor gibi görünüyor. Ajan, teaser’da bir bisikletin arkasında, savaşın ortasında kask takarken ve uzun bir su duvarı oluşturduğu görüntülerle birlikte görülüyor. Bu suyun içinde duvar, Astra’nın ulti duvarına çok benzeyen mermileri engelleyebilen büyük bir kubbedir. Riot, yeni ajanın başka bir kontrolcü ajan olacağını erkenden doğrulamıştı. Ajanın bölgeleri kontrol altına almak için özel bir yetenek setine sahip olacağını biliyoruz. Harbor, VALORANT’ta Viper, Omen, Brimstone ve Astra’nın arkasındaki beşinci kontrolcü ajan olacak.

Yeni ajan 18 Ekim’de yayınlanacak olan bir sonraki Kısım güncellemesiyle birlikte gelecek. Riot, Bölüm Beş’in İkinci Kısmı’nı ne yeni bir ajan ne de yeni bir özellik olarak sunmaya karar verdikten sonra, VALORANT yeni haritalar ve ajanlar yayınlamaya yönelik düzenli programına geri döndü.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir