Haberler

Resident Evil Village Hayranının Donna Beneviento Cosplay’i Mükemmel

Bir Resident Evil Village Donna Beneviento hayranı, ünlü bebeği Angie ile tamamlanan son derece ayrıntılı Donna Beneviento cosplaylerinin resimlerini tweetledi.

1

Özel bir Resident Evil Village hayranı yakın zamanda, Donna Beneviento‘nun karmaşık cosplaylerini sergileyen resimler yükledi. Resident Evil Village, Resident Evil Serisinin en yeni bölümüdür ve oyuncuların Viktorya döneminde sıkışmış görünen Doğu-Avrupa benzeri bir köyde dolaşmasına ve tehlikeli mutantlarla karşılaşmasına olanak tanır.

Resident Evil Village

Oyunda, Resident Evil Village’daki vampir Leydi Alcina Dimitrescu gibi hayranların favorisi olan birçok karakter var. Bir başka popüler karakter. Siyah bir yas perdesinin arkasına saklanan ve el yapımı bebeği Angie aracılığıyla konuşan hayalet benzeri bir mutant olan Donna Beneviento’dur. Donna, yetenekli bebek yapımcıları olarak bilinen bir aile olan Beneviento klanının son üyesidir. Ailesinin malikanesinde, sevgiyle “arkadaşları” olarak adlandırdığı oyuncak bebekleriyle birlikte yaşıyor. Oyuncular oyunda ilerlemek için Donna’yı yok etmelidir, ancak halüsinasyonlara neden olmak ve oyuncak bebeklerini kontrol etmekte usta olduğu için bu zor bir görevdir.

2

Cachet twitterda adında bir serbest çalışan illüstratör. Son derece ayrıntılı Resident Evil Village Donna Beneviento cosplaylerinin resimlerini yayınladı. Resimler, tamamen siyah bir kıyafet giyen ve el yapımı Angie’lerini tutan Cachet’i gösteriyor. Angie’nin yüzündeki çatlaklardan kıyafetinin beyaz danteline kadar tüm detayları etkileyici. Tweetlerinde bunun “ilk gerçek cosplayleri” olduğunu belirtiyorlar. Cachet ayrıca ilk kez dikiş diktiklerini ve bir parçayı yalnızca ikinci kez şekillendirdiklerini açıklıyor.

3

Cachet, tweetlerinin altındaki yorumlarda Angie’yi yaratmanın arkasındaki süreçle ilgili ayrıntıları paylaştı. Önce bebeğin uzuvlarına alüminyum folyo kalıpladılar ve ardından beyaz köpük benzeri bir maddeyle kapladılar. Bebeğin üzerindeki gri gölgeleri, çatlamış yüzü ve altın takıları boyanmış. Donna Beneviento’nun bebeğini ürkütücü bir şekilde yırtık pırtık beyaz elbisesine yerleştirmişler. Cachet’e göre projenin tamamlanması yaklaşık iki ay sürdü. Bu hayran, 10 Eylül ile 12 Eylül arasında gerçekleşen Colorado Korku Festivali‘nde kostümlerini giydi.

Cachet’in el yapımı oyuncak bebeğiyle yaptığı cosplay, hayatta kalma korku oyunundan ilham alan hayran kreasyonlarının (ya da daha doğrusu rekreasyonların) yalnızca bir örneğidir. Oyun birkaç aydır piyasada. Hayranlar şu anda Capcom’un oyun için bir Resident Evil Village DLC yayınlamasını bekliyor. Beklerken, diğer Resident Evil hayranlarının özverisini ve yaratıcılığını ve yaratıcı yorumlarını takdir edebilirler.

İzlemeyen olduysa belki, trailer da bıraktım aşağıya 🙂

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR