Haberler Nişancı(FPS-TPS)

VALORANT yeni bir ‘Bölüm Puanı Sistemi’ ve günlük kutular getiriyor!

Yeni bir VALORANT sızıntısı, oyuncuların günlük olarak giriş yaptıkları veya maçları kazandıkları için ödüllendirilecekleri kutuların yanı sıra yeni bir “Bölüm Puanları Sistemi”ne yakında sahip olabileceklerini öne sürdü.

ValorLeaks Twitter hesabı, bugün erken saatlerde, oyunculara günlük olarak giriş yaptıkları ve maçları kazandıkları zaman verileceği bildirilen kutuları gösteren bir resim yayınladı. Oyuna yeni bir Act Points Sisteminin de geldiği ve kutuların bu puanları ödüllendireceği bildiriliyor. Oyuncuların bu puanlarla ne yapabilecekleri veya bölümler arasında devam edip etmeyecekleri belli değil.

Bu sistem ilk olarak Aralık ayında sızdırılmıştı, ancak yeni görüntü sözde değişikliklere biraz daha net bir bakış sağlıyor. Yeni kutular veya puanlar hakkında fazla bir şey bilinmiyor, ancak oyuncular Bölüm Puanları ve hangi ödüllerin kilidini açabilecekleri hakkında şimdiden spekülasyon yapıyorlar. Oyuncuların dış görünüm veya premium öğeler satın almasına izin vermeleri pek olası değil, ancak Radianite elde etmenin başka bir yolunu sağlayabilirler. Dış kaplamaları yükseltmek ve diğer çeşitlerin kilidini açmak için radyanite ihtiyaç duyulur, bu da onu çok önemli bir para birimi yapar. Ancak, özellikle her bir savaş biletini satın almazsanız ve mağazadan almayı reddederseniz, Radianite elde etmek zor olabilir.

Riot Games, değişebilecek olan bu yeni sistemi henüz resmi olarak açıklamadı.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR