Haberler

Yeni VALORANT Ajanı Fade’in Resmi Oynanış videosu yayınlandı!

Riot Games sonunda VALORANT’ın yeni öncüsü Fade için oyunculara yeni Türk Ajanın yıkıcı yeteneklerinin tadına bakma fırsatı veren resmi oynanış görüntülerini yayınladı.

İzleyiciler, OpTic Gaming ve LOUD arasındaki 2022 VCT Masters Reykjavik Büyük Finalinden önce bugün erken saatlerde Fade’e bir göz attı ve birkaç ajanın Fade’i İstanbul’da yakaladığı görevin sinematik fragmanını seyretti. Görev, daha önce Atış Poligonu’ndaki bir sesli mesajda açıklanmıştı ve hayranlar, birkaç ajanın Fade’i yakalamaya çalışırken kapıldığı korkuya şahit oldular. OpTic’in Kuzey Amerika için Büyük Finali güvence altına almasının ardından ortaya çıkan yeni oyun içi görüntüler, Fade’in yeteneklerinin oyunda nasıl çalıştığını gösteriyor.

Fade, Haunt(E) yeteneğini kullanarak canlanan ve belirli bir alandaki tüm düşmanları işaretleyen küre fırlatabilir. Oyuncular ekranda işaretlenir ve kısa bir süre için siyah bir duman çizgisiyle takip edilebilirler. Bu, köşeleri ve alanları temizlemek için harika bir yetenek, ancak yetenek vurulabilir ve yok edilebilir.

Fade’in Seize(Q) yeteneği, kısa bir süre sonra yere düşen bir küre atarak rakip oyuncuları kolay öldürmek için belirli bir bölgeye hapsetmesine olanak tanır. Ayrıca düz bir çizgide hareket eden ve düşmanlara veya patikalara kilitlenen bir Prowler’ı(C) da konuşlandırabilir.

Yeni Nightfall Ultimate(X) yeteneği, Fade’in duvarlardan geçebilen “kabus enerjisi” göndermesine olanak tanır. Bölgedeki düşmanlar, Haunt yeteneğinin yarattığına benzer bir iz ile işaretlenir,sağır olur ve çürür.

Fade, Bölüm Üç – Dördüncü Kısım’da tanıtılacak, bu yüzden etrafta dolaşan korkunç yeni bir ajan görmeye hazır olun!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir