Oyun Rehberler

2022 için VALORANT özetinize nasıl ulaşırsınız?

Harita rotasyonu havuzları, yeni ajanlar ve uzun zamandır beklenen Chamber nerfünün de gelmesiyle VALORANT için büyük bir yıl oldu. 2022’de oyun hem popüler bir çok oyunculu oyun hem de gelişen bir espor sahnesi olarak büyüdü ve 2023’te oyuncuların sabırsızlıkla bekleyebileceği çok şey var.

İleriye bakmadan önce bir kez daha geriye bakmalıyız. Geliştirici Riot Games, Geçmişe Dönüşler olarak bilinen kişiselleştirilmiş 2022 VALORANT özetleriyle bunu kolaylaştırıyor.

VALORANT Geçmişe Dönüşler, toplam kafa vuruşları ve en çok oynanan ajanlar gibi veriler de dahil olmak üzere yıl boyunca topladığınız çok sayıda istatistik ve ödülü içerecek. Riot, 2021 yazında VALORANT’ın çıkışından bu yana geçen tam bir yılı kutlamak için geçmişte oyuncularına özetler göndermişti. Bu Birinci Yıl özetleri ayrıca kazanılan maç sayısını, genel öldürme-ölüm-yardım oranını, verilen toplam hasarı ve daha fazlasını içeriyordu.

Yakın zamanda Riot, oyuncuların her bir temsilcisi için K/D’yi, kazanma oranını ve her bir ajanı oynarken elde edilen en yüksek rütbeyi listeleyen benzersiz rozetler oluşturması için çevrimiçi bir araç yayınladı.

Yıl sonu özetinizi mi arıyorsunuz? 2022’de VALORANT Geçmişe Dönüşünüzü ne zaman bekleyebileceğiniz ve özetinizi aldığınızdan nasıl emin olacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

2022 için VALORANT özetim nerede?

VALORANT

2022’nin VALORANT özetini almak için 26 Aralık’a kadar VALORANT pazarlama e-postaları almayı seçmiş olmanız gerekiyor. kontrol etmek istiyorsanız, şu şekilde kaydolabilirsiniz:

  • Riot hesabı sayfasını ziyaret edin ve giriş yapın.
  • Hesap Yönetimi sayfasında, sol taraftaki menüden İletişim Tercihleri’ni seçin.
  • Geriye Dönüşünüzü almak için kullanmak istediğiniz e-posta adresinin bu hesaba eklendiğinden emin olun, ardından alttaki “Riot Games’ten İletişim” kutusunun işaretli olduğundan emin olun.

Tüm bunlar bittiğinde veya zaten yapıldıysa, yıl bitmeden tüm 2022 istatistiklerinizi ve başarılarınızı içeren kişiselleştirilmiş VALORANT Geçmişe Dönüş e-postanızı alacaksınız. Özet, sosyal medyada kolayca paylaşılabilir olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Valorantta İyi Oyuncu Olmak İçin 12 Taktik

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir