Oyun Rehberler

Assassin’s Creed Mirage – Serpent’s Nest Kitap Bulmacası

Assassin’s Creed Mirage’ın sonlarına doğru, Serpent’s Nest Kitap Bulmacası sizi şaşırtabilir. İşte size yol gösterecek bir rehber.

Assassin’s Creed Mirage’ın sonlarına doğru, The Serpent’s Nest adlı uzun bir görev sizden bazı şiirler ve dörtlü bir metafor paketi içeren belirli bir kitap bulmacasını çözmenizi isteyecektir. Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir, özellikle de aşağıda detaylandıracağımız ek bir ayrıntı sayesinde. Kitap bulmacası hakkında yardım almak için buradaki rehberimizi kullanın. Bu rehberin spoiler içerdiğini unutmayın, bu nedenle şu anda çözüme ihtiyacınız yoksa, daha sonra afallayana kadar geri dönmelisiniz.

Assassin’s Creed Mirage Serpent’s Nest Kitap Bulmacası

Yılan Yuvası görevi sırasında kütüphaneye geldiğinizde, farklı renklerde dört kitap toplamış olacaksınız: siyah, beyaz, sarı ve mavi. Odada okuyabileceğiniz bir şiir, bu kitaplara karşılık gelen dört öğeyi ima ediyor gibi görünüyor: okyanus, çöl, bir kobra ve bir güvercin.

Merdivenlerin yukarısında, bu dört kitabı sunakların üzerine yerleştirebilirsiniz ve bunu doğru sırada yapmak bulmacayı çözecek ve ilerlemeniz için gizli bir oda ortaya çıkaracaktır.

Assassin's Creed Mirage - Serpent's Nest Kitap Bulmaca Rehberi
Merdivenlerin dibindeki bir şiir, kitap bulmacasının cevap anahtarını saklamaktadır.

Ancak, bu kitaplar ve ilgili metaforlar çeviride biraz kayboluyor. Şimdiye kadar her bir kitabın ne anlama geldiğini anlamış olabilirsiniz, ancak yine de bulmacanın o kısmı burada:

  • Okyanus – mavi kitap
  • Çöl – Sarı Kitap
  • Kobra – Kara Kitap
  • Güvercin – beyaz kitap

Bunu anlamak yeterince kolay olabilir, ancak kitapları bu sırayla soldan sağa yerleştirdiğinizde hiçbir şey olmaz – ve işte burada hayati bir son ayrıntı devreye girer: Arapça sağdan sola doğru yazılır ve okunur, soldan sağa doğru değil.

Assassin's Creed Mirage - Serpent's Nest Kitap Bulmaca Rehberi
Kitapları SAĞ’dan SOL’a doğru sıraya koymak bulmacayı hızlı bir şekilde çözecektir.

Bu nedenle, merdivenlerin tepesinde dört sunağa bakarken, bunları sağdan sola doğru yukarıdaki sıraya göre yerleştirmelisiniz; yani merdivene en yakın sunak mavi kitap içindir, ardından sarı, sonra siyah, sonra beyaz gelir.

Bu adımları gerçekleştirir gerçekleştirmez, görevinizin bir sonraki bölümünü açıklayan bir ara sahne oynatılacaktır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir