Uncategorized

Black Ops 4’ün Karartma Haritası Call Of Duty Mobile’a Geliyor!

Blackout, 22 Eylül’de Call of Duty Mobile’a geliiyor.

Call of Duty Mobile için ufukta büyük bir ekleme var. Black Ops 4’ün aynı adı taşıyan battle royale modundan Blackout haritası, popüler oyuna şimdiye kadar yapılan en büyük güncellemelerden birinin parçası olarak 22 Eylül’de Call of Duty Mobile’a geliyor.

Hayranların hatırlayacağı karartma, Activision’ın battle royale türündeki ilk hamlesiydi. Çok beğenildi, ancak Activision, Blackout’u geride bırakarak Call of Duty: Warzone’u takip etmeyi seçti. Ama Call of Duty Mobile sayesinde yeniden canlanıyor.

Call of Duty Mobile’daki Blackout, Nuketown, Array, Ghost Town, Firing Range ve Verruckt gibi popüler Black Ops haritalarına referanslar içeren birçok ilgi çekici nokta ile haritanın konsol/PC versiyonuna benzeyecek gibi görünüyor. Activision, “Bazı alanlar, çok oyunculu enkarnasyonlarıyla neredeyse aynıyken, diğerleri yalnızca bilinen ortamlarına gevşek bir şekilde dayanıyor” dedi.

Blackout’un Call of Duty: Mobile’ın mevcut battle royale haritasının yerini alıp almadığı veya ikinci bir seçenek olarak onunla birlikte çalışıp çalışmayacağı henüz belli değil. Durum ne olursa olsun, oyunun Ekim 2019’da yayınlanmasının ardından oyunun ikinci yıl dönümünün bir parçası olarak Call of Duty: Mobile’a geliyor.

Tweet’de video bulunmaktadır. Tweet’e gitmek
için görsele tıklayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile, bu yılın başlarında mobil platformlarda 500 milyon indirmeyi geçti ve bu da dünyadaki her 15 kişi için yaklaşık bir indirmeye denk geliyor. Oyun ücretsizdir ve parasını mikro işlemlerden kazanır.

Diğer yandan Call of Duty: Vanguard çok oyunculu betası şu anda devam ediyor, ancak hileciler hoş karşılanmıyor.

Activision Blizzard, kadınlara yönelik ayrımcılık ve cinsel taciz nedenleriyle Kaliforniya eyaletinden bir davayla karşı karşıya kalırken Call of Duty Mobile için büyük değişiklikler geliyor.

Kaynak

40
23
44
0
28
2
7
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X