Genel Haberler

Xbox Live Gold Ekim ayı ücretsiz oyunları açıklandı!

Xbox, Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri için bir sonraki ücretsiz oyun serisini duyurdu. Windbound ve Bomber Crew Deluxe Edition, Ekim ayında ücretsiz olarak talep edilebilecek. Bu ay Games With Gold serisinin orijinal Xbox veya Xbox 360 oyunlarını içermediği ilk ayı oldu. Ne yazık ki bu durum , Ekim ayı ve görünüşe göre gelecek aylar için kadroda sadece iki oyun olduğu anlamına geliyor.

Microsoft bu değişikliği aylar önce duyurmasına rağmen, özellikle geriye dönük uyumlu oyunlar genellikle Xbox One oyunlarından daha heyecan verici olduğundan, Games with Gold hediyelerinin her ay dörtten ikiye düştüğünü görmek biraz can sıkıcı.

Tüm ay boyunca aboneler, Yasak Adalar’da geçen bir macera oyunu olan Windbound‘u alabilecekler. Kara’nın bu gizemli adalar zincirinde hayatta kalabilmesi ve başarılı olabilmesi için kaynakları aramak, silahlar yapmak ve hatta denizleri dolaşmak için derme çatma bir tekne inşa etmesi gerekiyor. Sert unsurlar ve topraklarda dolaşan çeşitli fantastik yaratıklar ile Yasak Adalar, tehlikeli ama güzel bir adadır. Windbound, 2020’de karışık incelemeler için piyasaya sürüldü, ancak hayatta kalma-macera oyunlarını seven herkes bu oyunu mutlaka denemeli.

16 Ekim’den itibaren üyeler, II. Dünya Savaşı sırasında geçen bir strateji simülasyon oyunu olan Bomber Crew Deluxe Edition‘ı talep edebilirler. Bir bombardıman mürettebatının komutanı olarak, doğru ekip üyelerini seçmek, bombardıman uçağınızı hazırlamak ve en önemlisi, görev sırasında kaynaklarınızı yönetmek ve görevleri tamamlamak sizin işiniz. Her mürettebat üyesi prosedürel olarak oluşturulur ve kendi benzersiz özelliklerine sahiptir. Yine de, Bomber Crew’in permadeath özelliği olduğu için fazla bağlanamazsınız. Renkli çizgi film görselleri ve neşeli diyaloglarıyla Bomber Crew genel bir yaş kitlesine hitap ediyor. Birçok 2. Dünya Savaşı oyununun aksine, Bomber Crew çocuklar için uygundur, bu nedenle genç yaştaki oyuncuların önümüzdeki ay denemeleri için iyi bir oyun olacak.

İlginizi Çekebilir: Prime Gaming, Ekim ayı için 7 ücretsiz oyun dağıtacak!

Xbox Live Gold Oyunları Ekim 2022

Xbox Live Gold
  • Windbound (1-31 Ekim)
  • Bomber Crew Deluxe Edition (16 Ekim-15 Kasım)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR