Wordle

Bundle Wordle TR 24 Ocak 2023 Salı Cevabı

Bundle-Wordle-Tr-cevap-yaniti

Bugünün Wordle’ı için ihtiyacınız olan her türlü yardımı burada bulabilirsiniz. Bundle Wordle TR 24 Ocak cevabını alabilirsiniz.

Bugünün yani Bundle Wordle TR 24 Ocak cevabı aslında kendini çözdü, ilk gidişimdeki sarılar, takip eden yeşiller ve sarılarla birleşerek olası tek yanıt oldu. Bugünkü gibi hızlı, kolay ve gerçekten başlamadan önce kazandığım daha fazla günü seve seve oynarım.

Bundle Wordle TR İpucu

24 Ocak Salı için bir Bundle Wordle TR ipucu

Bugünün cevabı, bir yana doğru kaymış kaçmış anlamına gelmektedir.


Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu 

Bundle Wordle TR oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Bundle WordleTR’yi iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

  • İyi bir harf açımı yapmak için, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımından oluşan bir kelime girin. 
  • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
  • Kelime aynı harfleri içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.


Bundle Wordle TR 24 Ocak cevabı nedir?

Son hakkınız kalana kadar bence çabalayın. 24 Ocak Sözcüğünün cevabı KAÇIKdır. 


Bundle Wordle TR hakkında daha fazla bilgi edinin 

Bundle Wordle TR her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

Birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir kelime yazarak Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu ⬛️ dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. 🟨, harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. 🟩, doğru harfi doğru yere yazdığınız anlamına gelir.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız gerekir. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİLİM).

Daha fazla günlük ipuçu için; TGS

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Avatar for ahmet can kaya
    ahmet can kaya 25 Ocak 2023

    merhabalar, wordle ın eski günlerde çıkan kelimelerini oynamak için girebileceğimiz bir sayfa mevcut mu yoksa wordle french gibi bunun bir arşivi üretirseniz çok zevkli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir