Oyun Rehberler

Disney Dreamlight Valley: Karakter Uyku Saatleri Rehberi

Disney Dreamlight Valley’i türündeki birçok oyundan ayıran bir yönü, geniş kapsamlı karakter etkileşimlerine odaklanmasıdır. Bunlar, sevilen Disney karakterleri için gönderilen derinlemesine görevleri üstlenmeyi veya sadece madencilik, yem toplama veya balık tutma gibi konularda size yardımcı olabilmeleri için onlarla zaman geçirmeyi içerir. Her karakterle ilgilenilecek çok şey olduğundan, bu vadi sakinleriyle olabildiğince sık bağlantı kurabilmeniz gerekir. Ancak günün saatine bağlı olarak uyuyor olabilirler, bu da onları tekrar takılmak için müsait olana kadar saatlerce beklemenize neden olur. Ama hey, eğer birilerini uyurken bulursanız üzülmeyin. Disney Dreamlight Valley karakterlerinin ne zaman uyanacaklarını göstermek için bu uyku saatleri rehberini hazırladık!

Disney Dreamlight Valley karakter uyku saatleri

Disney Dreamlight Valley Uyku Saatleri

Disney Dreamlight Valley’deki karakterler, Merlin ve Scrooge McDuck gibi hiç uyumayanlar dışında her gün 4 saat uyurlar. İşte her karakterin uyku programı.

KarakterUyku Programı
Anna4 AM – 8 AM
Ariel6 AM – 10 AM
Beast7 AM – 11 AM
Belle5 AM – 9 AM
Buzz Lightyear10 PM – 2 AM
Donald Duck7 AM – 11 AM
Elsa3 AM – 7 AM
Eric7 AM – 11 AM
Fairy Godmother6 PM – 10 PM
Goofy5 AM – 9 AM
Kristoff10 PM – 2 AM
Maui1 AM – 5 AM
MerlinHiç uyumuyor.
Mickey Mouse10 PM – 2 AM
Minnie Mouse7 AM – 11 AM
Mirabel10 PM – 2 AM
Moana10 PM – 2 AM
Mother Gothel1 AM – 5 AM
Nala6 PM – 10 PM
Olaf3 AM – 7 AM
Remy6 PM – 10 PM
Scar2 AM – 6 AM
Scrooge McDuckHiç uyumuyor.
Simba1 AM – 5 AM
Stitch10 PM – 2 AM
Ursula6 PM – 10 PM
Vanellope7 AM – 11AM
WALL-E3 AM – 7 AM
Woody2 AM – 6 AM

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir