İncelemeler Oyun

Fall Guys Yaratıcı Mod ve Yeni Özellikler

Fall Guys Yaratıcı Mod ve Diğer Yeni Özellikler bugün geliyor ve topluluk tarafından oluşturulan seviyeler geliyor.

Epic Games, Fall Guys için oyuncuların kendi rekabetçi aşamalarını inşa etmelerine ve oluşturmalarına olanak tanıyan bir yaratıcı mod duyurdu.

Bugün, 10 Mayıs’ta kullanıma sunulacak olan Fall Guys Yaratıcı Mod, geliştiricilerin araçlarını oyuncuların ellerine teslim eden “kapsamlı ve tam özellikli bir seviye editörü” getirmeyi vaat ediyor. Hayranlar diğer oyuncuların yarattıklarını özel bir modda örnekleyebilirler ancak en sevilen seviyeler genellikle ana Fall Guys gösteri seçicisine de dahil edilecektir.


İlginizi çekebilir: Fall Guys Portal Bulmaca Yolu Nasıl Çalışıyor?


Kreatif Yapım güncellemesiyle oyuna Sezon Bileti’nin Şöhret Bileti olarak değiştirilmesi de dahil olmak üzere başka değişiklikler de geliyor. Epic Games, bu değişikliğin yeni sistem sayesinde “daha düzenli ve daha değerli içerik düşüşleri” getireceğini, çünkü her sezonun artık her biri dört ila yedi hafta süren birden fazla ardışık Şöhret Bileti içerdiğini belirtti. İlk Şöhret Bileti 10 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

Fall Guys Yaratıcı Mod

Şöhret Biletleri 40 ödülden oluşuyor ve hem ücretsiz hem de ücretli bir ilerleme yolu içeriyor ve her biri belirli bir eğlence franchise işbirliği etrafında dönüyor gibi görünüyor. Hello Kitty ilk Şöhret Kartı yıldızıdır ve özel bir kostüm, kartı satın alan tüm oyuncular için hemen açılacaktır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir