Genel Haberler

Epic Games bu haftanın ücretsiz oyunlarını yayınladı!

Epic Games Store, dijital vitrinin harika haftalık ücretsiz oyun kampanyasını başlatmasının üzerinden üç yıldan fazla bir süre sonra, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic, ücretsiz oyun fırsatlarının en az 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini onayladı. Epic her Perşembe Türkiye saati ile 18:00’da bir ila üç ücretsiz oyun dağıtıyor.

Ücretsiz oyunları almak için bir Epic Games hesabı ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu zamana kadar Epic, 100’den fazla ücretsiz oyun dağıttı ve dağıtmaya devam edecek gibi görünüyor. Karşınızda Epic Games’te bu hafta satın alabileceğiniz ücretsiz oyunlar!

Epic Games bu haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games

Şu andan itibaren 11 Ağustos saat 18:00’a kadar voksel grafiklere sahip co-op, yukarıdan aşağıya bir oyun olan Unrailed‘ı ücretsiz alabilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız, usule göre oluşturulmuş dünyada seyahat etmek üzere çeşitli demiryolları inşa ediyorsunuz. Kulağa oldukça rahatlatıcı geliyor, ancak Unrailed biraz kaotik bir oyundur. Adından da anlaşılacağı gibi, oyun yaptığınız demir yollarını bozmak için elinden geleni yapacak ve saçma sapan kesintiler atacaktır. Unrailed muhtemelen Overcooked ve Moving Out severlere hitap edecek.

Epic’te gelecek haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games

11 Ağustos’tan itibaren Epic’te Cook, Serve, Delicious 3’ü ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. Yemek pişirme simülasyonu oyunu, Amerika’yı dolaşan bir yemek kamyonunu işletmenizi sağlıyor. Öncelikle oyun bir yemek pişirme simülasyonu olsa da, şaşırtıcı derecede ilginç bir anlatı unsuru da var. Oyun, ülkenin manzarasını büyük ölçüde değiştiren çalkantılı bir savaş sırasında 2042 yılında geçiyor. Cook, Serve, Delicious 3’te yüzlerce seviye, harika bir yükseltme sistemi ve dallanma yolları bulunur. Yüz saat boyunca oyunu oynayabilir ve bitiremeyebilirsiniz.

Benzer İçerik: Amazon Prime Gaming, 6 ücretsiz oyun dağıtıyor!

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish