Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4 Ne Zaman Başlıyor? Çıkış Tarihi, Savaş Bileti ve Bildiklerimiz

Epic’in resmi duyurularına göre Fortnite Bölüm 3, Sezon 4’e sadece birkaç gün kaldı. Haftalarca süren söylentilerden ve yeni TikTok teaserlarından sonra, Fortnite’ın yeni sezonun adı Paradise oldu. Yaz sezonunun bitişiyle yeni düşmanlar, konseptler, etkinlikler, görevler ve kozmetikler oyuncuları bekliyor olacak. Fortnite Bölüm 3, Sezon 4 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4 başlangıç tarihi

Fortnite Sezon 4

Epic genellikle yeni bir sezonun başlangıç tarihini son dakikaya kadar resmi olarak ilan etmez. Ama bu sefer sezonun başlangıç tarihini biliyoruz. 4. Sezon 18 Eylül Pazar günü başlayacak, ancak kesin zamanlama hala açıklanmadı. Bunun nedeni, mevsimsel güncellemenin dağıtılmasının değişken bir süre alabilmesidir, ancak genellikle yeni bir sezon, Pasifik saat diliminde sabahın erken saatlerinde, 06:00 PT (Türkiye saati ile 16:00’da) oyuncular için hazır hale gelir. 18 Eylül başlangıç tarihi, şu anki mevcut sezonun 17 Eylül’de sonlanacağını bizlere gösteriyor.

Bölüm 3 Sezon 3 Final Etkinliği

Fortnite Sezon 4

Biten her sezonda oyuncular bir Fortnite canlı etkinliğine şahit olurlar. Bu etkinlik; sinematik, hikaye odaklı etkinlikler, her oyuncunun aksiyona doğrudan katıldığı canlı tiyatro gibi çeşitli yollarla sunulur. Etkinlikler çok eğlenceli olurlar, bu yüzden oyuncuların her sezonun bir final etkinliği getirmesini ummalarına şaşmamalı.

Şu an itibariyle, haftalar önce bir şeylerin olabileceğine dair söylentilere rağmen, Sezon 3’ün sonu için hiçbir etkinlik gelmiyor gibi görünüyor. Dataminerlar elindeki oyun dosyalarıyla sızdıracak herhangi bir etkinlik bilgisine ulaşamadı. Bu nedenle Fortnite son dakika sürprizi yapmazsa sezon finalinde bir etkinlik beklenmiyor.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4 savaş bileti ve teması

Epic, gelecek sezon için Savaş Biletini tanıtmada yeni bir yol seçti. Normalde savaş biletinde kimin çıkış yapacağı konusunda ağzı çok sıkı olan Epic Games, bu sefer kim olduklarını kolayca anlayabileceğimiz birçok karakterin teaserını paylaştı.

Açıkçası yukarıdaki tweet‘te görülen o beyaz ve pembe eldivenli el, önümüzdeki sezon oyuna geleceği söylentileri olan Spider-Gwen’e ait. Onunla birlikte, kedi benzeri pençe muhtemelen hayranların “Goth Meowscles” olarak adlandırdığı, Fortnite’ın yerleşik meraklı kedisi için alternatif stil olarak yeniden yayınlanacak olan bir kostüm serisine ait. Kalan iki görsel diğerlerine göre daha gizemli ve muhtemelen bunların Epic yapımı orijinal karakterlere ait olduğunu düşünüyoruz. Ancak her bir savaş bileti, kilidini açmak için sekiz yeni karakter bulundurur, bu nedenle bu dört karakter kim olursa olsun, muhtemelen savaş bileti listesinin sadece yarısını temsil ediyor.

Fortnite Bölüm 3, Sezon 4 için bizi takipte kalmayı unutmayın, çünkü güncelleme bu hafta sonu yayınlanır yayınlanmaz sizleri güncel tutacağız.

Benzer İçerik: Fortnite’da Ücretsiz V-Bucks (V-Papel) nasıl alınır? (Eylül 2022)

0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish